icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Rozcieńczalnik lakierniczy Dragon 0,5 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik lakierniczy Dragon 0,5 l
14,98
/ szt.
29,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Do prac z wykorzystaniem rozmaitych wyrobów olejnych przyda Ci się ten rozcieńczalnik lakierniczy. Za jego pomocą przygotujesz odpowiednią lepkość roboczą farb, klejów czy mas uszczelniających, dzięki czemu będą wydajne i łatwe do rozprowadzania. Ten rodzaj rozpuszczalnika pomoże Ci również oczyścić sprzęty i zabrudzone powierzchnie po malowaniu.

  Cechy i zalety

  Jeśli wykonujesz prace, które wymagają użycia wszelkich wyrobów olejnych, ftalowych bądź bitumicznych, takich jak: farby, lakiery, kleje bądź masy uszczelniające na pewno przyda Ci się ten rozpuszczalnik lakierniczy. Wykorzystasz go do rozcieńczenia danego środka, aby uzyskać prawidłową gęstość i lepkość roboczą dla łatwego rozprowadzania i jego wydajności. Preparat ten przyda Ci się zatem w domowym garażu do rozmaitych prac majsterkowych, w profesjonalnym warsztacie i zakładzie przemysłowym czy też podczas prac remontowo-budowlanych. Dzięki niemu usuniesz tłuste plamy z danej powierzchni oraz pozbędziesz się warstwy lakieru z odnawianego mebla. Rozcieńczalnik lakierniczy posłuży Ci również do umycia pędzli i innych elementów po malowaniu.

  • Niska zawartość siarki
  • Nie powoduje żółknięcia wyrobu rozcieńczanego
  • Może być stosowany jako zamiennik benzyny lakowej

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
  Kod produktu5903649004871