Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik olejno-ftalowy 5 l

Rozcieńczalnik olejno-ftalowy 5 l

118
/ szt.
23,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat olejno-ftalowy umożliwia szybkie rozcieńczenie różnego rodzaju substancji. Dzięki temu sprawdzi się idealnie podczas prac malarskich – pozwoli Ci dopasować konsystencję specyfików do swoich potrzeb. Rozcieńczalnik nie powoduje żółknięcia rozcieńczanych substancji, ponieważ w swoim składzie posiada niewielką ilość siarki. Preparat jest wygodny w użyciu, a specjalne opakowanie ułatwia jego przechowywanie.

   Cechy i zalety

    Rozcieńczalnik ułatwia różnego rodzaju prace malarskie – za pomocą produktu skutecznie rozcieńczysz substancje i zmienisz ich konsystencję. Dzięki temu dopasujesz gęstość preparatu do swoich potrzeb. Rozcieńczalnik stanowi niezbędny element wyposażenia każdego malarza – posiada uniwersalne zastosowanie, dlatego sprawdzi się także w każdym przydomowym warsztacie. Dzięki temu samodzielnie wykonasz różnorodne prace, w tym remont mieszkania, co pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i ograniczyć koszty. Preparat zawiera w składzie niewielką ilość siarki – nie będzie powodować żółknięcia substancji. Uniwersalny rozcieńczalnik otrzymasz w wygodnym opakowaniu. Dzięki temu jego użytkowanie będzie komfortowe, a przechowywanie bezpieczne.

    • O niskiej zawartości siarki
    • Nie powoduje żółknięcia wyrobu rozcieńczanego
    • Zawiera dodatki poprawiające rozlewność lakieru

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5903649004178