Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Sentic do farby podkładowej 0,5 l

Rozcieńczalnik Sentic do farby podkładowej 0,5 l

9,98
/ szt.
19,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rozcieńczalnik jest produktem przeznaczonym do rozcieńczania oraz usuwania farby antykorozyjnej Corlack Dragon. Środek również może zostać użyty do czyszczenia narzędzi wykorzystywanych do malowania farbami – na przykład pędzli, wałka czy pojemników metalowych. Łatwa aplikacja produktu pomoże w szybkim oraz prostym przygotowaniem powierzchni przed nałożeniem nowej powłoki.

   Cechy i zalety

    Rozcieńczalnik jest środkiem chemicznym przeznaczonym do wielu prac remontowo-budowlanych. To produkt służący do rozcieńczania oraz usunięcia farby z różnego rodzaju powierzchni. Skład rozcieńczalnika do Corlack ułatwi szybkie do pozbycie się warstwy farby antykorozyjnej Corlack Dragon. Produkt idealnie czyści narzędzia malarskie, na przykład pędzle, wałki lub pojemniki przeznaczone do farb. Łatwa aplikacja środka za pomocą pędza lub szmatki zapewnia szybkie oraz dogłębne usunięcie starej powłoki oraz pomaga w odpowiednim przygotowaniu powierzchni do nałożenia nowej warstwy różnej lepkości substancji chemicznych. Rozcieńczalnik do Corlack skutecznie czyści wszelkie plamy farby lub lakieru, a także może posłużyć do odtłuszczenia przedmiotów.

    • Do rozcieńczania farby podkładowej antykorozyjnej Sentic
    • Do rozcieńczania farb spirytusowych
    • Do czyszczenia pędzli, narzędzi i zabrudzonych elementów po malowaniu

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5903649011633