Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Śnieżka Rafil Radach 0,5 l

Rozcieńczalnik Śnieżka Rafil Radach 0,5 l

25,98
/ szt.
51,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stosujesz farby akrylowe lub poliwinylowe? Nadaj im lżejszą konsystencję, wykorzystując rozcieńczalnik Śnieżka Rafil Radach. W jego składzie znajdziesz niewielką ilość szkodliwych związków aromatycznych i odczynniki wysokiej jakości. Rozcieńczalnik nie tworzy zawiesin i doskonale działa w połączeniu z produktami marki Rafil do podłoży metalowych. Szukaj ich również w sklepach Castorama.

   Cechy i zalety

    Skuteczny rozcieńczalnik Śnieżka Rafil Radach 0,5 l to cenny dodatek do wyposażenia warsztatu malarskiego. Ten wysokiej jakości rozcieńczalnik pozwoli Ci odpowiednio przygotować podłoże i wyroby do pokrywania metali. Sprawdzony skład roztworu nie zawiera nadmiaru szkodliwych węglowodorów aromatycznych, które mogą ulatniać się podczas użytkowania. Zmieszaj rozcieńczalnik Śnieżka Rafil Radach z wybraną farbą akrylową, aby nadać jej pożądaną gęstość. Produkt dozowany zgodnie z instrukcjami dołączonymi do rozcieńczanego wyrobu nie będzie wpływać na jednorodność mieszaniny. Oprócz tego możesz używać rozcieńczalnika do oczyszczenia pędzli i wałków z resztek farby, a także przygotowania malowanej powierzchni. Chemię budowlaną o różnorodnym zastosowaniu znajdziesz w sklepach Castorama.

    • Ograniczona zawartość związków aromatycznych
    • Z wysokiej jakości surowców
    • Brak zmian w jednorodności wyrobu

    Specyfikacja techniczna

    MarkaŚnieżka
    Kod produktu5900105810489