Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Śnieżka Rafil Radach 5 l

Rozcieńczalnik Śnieżka Rafil Radach 5 l

168
/ szt.
33,60
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny rozcieńczalnik Śnieżka Rafil Radach to skuteczny specyfik do rozrzedzania wyrobów poliwinylowych i akrylowych. Pomoże Ci także w odtłuszczeniu powierzchni przed malowaniem i usunięciu resztek farby z narzędzi. Opakowanie zawiera bezbarwny, klarowny rozcieńczalnik wysokiej jakości. W sklepach Castorama dostępne jest również mniejsze opakowanie.

   Cechy i zalety

    Przygotowujesz się do malowania metalowych powierzchni? Wielofunkcyjny rozcieńczalnik Śnieżka Rafil Radach 5 l może przydać Ci się na każdym etapie tego zadania. Dodany do farby akrylowej lub innego produktu poliwinylowego, rozrzedzi gęstą ciecz i nada jej odpowiednią konsystencję. Mniejsza zawartość związków aromatycznych oznacza przyjemniejszą i bezpieczniejszą pracę. Dzięki mieszance sprawdzonych składników rozcieńczalnik Śnieżka Rafil Radach nie zaburza jednorodności wyrobu, z którym go zmieszasz. Ten rozcieńczalnik szczególnie polecany jest do chemii Rafil, przeznaczonej na podłoża metalowe: podkładu antykorozyjnego, farby dachowej czy bram i ogrodzeń. Możesz użyć go również do odtłuszczenia podłoża lub oczyszczenia narzędzi. W ofercie naszego sklepu znajdziesz też inne produkty Rafil.

    • Ograniczona zawartość związków aromatycznych
    • Z wysokiej jakości surowców
    • Brak zmian w jednorodności wyrobu

    Specyfikacja techniczna

    MarkaŚnieżka
    Kod produktu5900105810496