Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozeta drzwiowa owalna do wkładki inox

Rozeta drzwiowa owalna do wkładki inox

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rozeta owalna to element, który montuje się na skrzydle drzwi. Produkt służy do maskowania otworów montażowych, w których znajduje się wkładka z zamkiem. Rozeta posiada okrągły kształt i łatwo dopasujesz ją zarówno do drzwi z drewna, jak i płyt MDF. Dostępne są również uzupełniające ją klamki oraz wkładki. Kolor inox pasuje do nowoczesnego stylu urządzania mieszkania.

   Cechy i zalety

    Rozeta do wkładki to elegancki element do wykańczania drzwi wewnętrznych. To gustowne akcesorium służy do maskowania zamka, którym zamykane są drzwi w Twoim domu. Owalny, dekoracyjny szyld pasuje zarówno do drewnianych, klasycznych, jak i drewnopodobnych, nowoczesnych drzwi. Został wykonany z trwałego materiału i pokryty efektownym wykończeniem w kolorze inox. Produkt montowany jest na wkręty, dzięki czemu jego montaż nie zajmuje wiele czasu i jest łatwy do przeprowadzenia samodzielnie. W naszym asortymencie znajdziesz także pasujące do niego elementy – wkładkę na klucz i klamkę do otwierania drzwi w identycznym kolorze, dzięki czemu skompletujesz pełen zestaw do Twojego domu. Szyld dostępny jest także w innych kolorach.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Obszar zastosowaniaWewnętrzne i zewnętrzne
    Kształt produktuOkrągły
    MateriałStal nierdzewna
    KolorInox
    Grupa kolorystycznaSrebrny
    Kod produktu5906711205862