Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozeta drzwiowa Schaffner Wing WC chrom

Rozeta drzwiowa Schaffner Wing WC chrom

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rozeta drzwiowa Schaffner Wing WC chrom to produkt, który doskonale sprawdzi się w drzwiach łazienkowych i prowadzących do ubikacji. Została stworzona z trwałych materiałów, co gwarantuje odporność na niekorzystne warunki, na przykład wysoką wilgotność powietrza. Produkt został przygotowany w taki sposób, aby ułatwiać zamknięcie się w toalecie lub łazience, gdy chcesz zapewnić sobie prywatność.

   Cechy i zalety

    Zastanawiasz się, w jaki sposób zabezpieczyć łazienkę i toaletę przed wtargnięciami innych osób, gdy jesteś w środku? Do większości drzwi przygotowanych z myślą o tym pomieszczeniu sprawdzi się rozeta drzwiowa Schaffner Wing WC chrom. Ten produkt został stworzony z myślą o zabezpieczeniu pomieszczenia od wewnątrz. Nie ma kluczyka, a jedynie pokrętło służące do otwierania i zamykania z jednej strony. Rozeta została wykonana z trwałych materiałów, dlatego jest odporna na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, na przykład wysokich temperatur albo wilgoci obecnej w powietrzu. Produkt ma uniwersalny srebrny kolor, doskonały do większości wnętrz. Wysoka jakość wykonania i nowoczesna stylistyka sprawiają, że całość prezentuje się atrakcyjnie. Sprawdź też inne dostępne w naszej ofercie produkty tego typu.

    • Wysoka jakość wykonania
    • Łatwy montaż
    • Nowoczesna stylistyka

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalna grubość drzwi60mm
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    SeriaWing
    Typ opakowaniaszt.
    Kształt produktuOkrągły
    MateriałAluminium i znal
    KolorChrom
    Grupa kolorystycznaSrebrny
    Kod produktu5907467756189