Zobacz więcej Rozgałęziacze i trójniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozgałęźnik Diall 2 x 16 A biało-szary
Strzałka w prawo

Rozgałęźnik Diall 2 x 16 A biało-szary

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rozgałęźnik to uniwersalne urządzenie, które wkładasz bezpośrednio do kontaktu. Możesz go użyć wszędzie tam, gdzie znajduje się już chociaż jedno gniazdko sieciowe. Przyda Ci się w mieszkaniu, w którym zaprojektowano zbyt mało wyjść. Warto zabrać je ze sobą również do hotelu. Zapewni bezpieczną pracę podłączonym do niego urządzeniom.

   Cechy i zalety

    Rozgałęźnik 2 x 16 A biało-szary to sprzęt coraz bardziej niezbędny. Przyda się przede wszystkim, jeśli mieszkasz w starym budownictwie. Kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu nie przewidziano, że już za niedługo przewidziana liczba gniazd może okazać się niewystarczająca. Z jego pomocą możesz z łatwością zwiększyć ilość źródeł prądu. Nie ma potrzeby rozkuwania ściany oraz kładzenia nowych kabli. Rozgałęźnik posiada dwa okrągłe frontowe gniazda wyjściowe. Korpus wykonano z trwałego polipropylenu. Dzięki niemu zwiększysz ilość użytkowanych jednocześnie sprzętów, które wymagają dostępu do prądu. W biurze będziesz mógł szybciej naładować dwa telefony. W łazience nie będziesz musiał co chwila przepinać suszarki i prostownicy. Inwestując w rozgałęźnik, ułatwisz sobie codzienne funkcjonowanie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaDiall
     Liczba gniazd2
     Kod produktu3663602526407