Produkty

Rozpałka do kominka 22 l

Kliknij aby powiększyć

Rozpałka do kominka 22 l

Kod: 919588

|
 • ekologiczny
 • brak substancji chemicznych
 • naturalny płomień
Rozpałka do kominka to łatwopalny materiał, który pomoże Ci wzniecić ogień w kominku, piecu, a także na grillu. Produkt wykonano z drewna iglastego (mieszanki świerku, jodły i sosny), dzięki czemu szybko zajmuje się ogniem. Rozpałka jest dobrze wysuszona, więc przed użyciem należy ją przechowywać w miejscu, w którym nie ma dostępu do wilgoci.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

46 x 22 x 20 cm

Długość opakowania

18 cm

Wysokość opakowania

23 cm

Szerokość opakowania

49 cm

Waga brutto

7 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Poziom wilgotności drewna

≤18-20%

Wartość opałowa

15,8 MJ/kg

Obszary zastosowania

opał do kominków i piecy wolnostojących, na ognisko

Parametry indywidualne

Rodzaj drewna

100% iglaste (sosna, jodła, świerk)

Informacje dodatkowe

drewno suche, siatka, ciężar drewna może się różnić w zależności od stopnia wilgotności

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno
Razem z rodziną jesteście zwolennikami wieczorów spędzanych przy trzaskającym kominku? Z pewnością zatem często rozpalacie go, by móc relaksować się przy emitowanym przez niego cieple. Nie może więc w Waszym domu zabraknąć rozpałki. Dzięki temu materiałowi szybko i sprawnie podłożycie ogień w piecu lub innym miejscu, gdzie aktualnie go potrzebujecie. Produkt przyda się zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w ogrodzie podczas grilla czy świętowania przy ognisku. Wykonano go z mieszkanki drewna iglastego (sosny, jodły i świerku). Jest bardzo łatwopalny, dlatego doskonale sprawdza się zimą, kiedy szybkie rozpalenie ognia w kominku ma wpływ na ogólną temperaturę w domu. Potrzebujesz zapasu polan do pieca? Koniecznie sprawdź ich ofertę w naszym asortymencie!
Ocena
6 komentarzy
12.03.2020
rozpałka, kupiona w lublinie jest mokra
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Panią taka sytuacja, a produkt finalnie nie spełnia oczekiwań. Opisana kwestia zostanie niezwłocznie przekazana osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanego w sklepie asortymentu, by bliżej przyjrzały się tej sprawie. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku, w którym zakupiony produkt budzi wątpliwości w zakresie jego jakości, wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia dowolnego, wybranego przez siebie sklepu Castorama na terenie całego kraju.

08.03.2020
Kupiłem tą rozpałkę bo nie miałem do rozpalania w kominku.
Ta rozpałka kupiona w Kielcach nie chce sie w ogóle palić. Próbowałem palnikiem gazowym ale co odstawilem palnik to gasło. Zmierzyłem wilgotność 25 wyszło. Mocno musiałem się nakombinować by udało się je zapalić a potem jeszcze suche polana bukowe. Nie polecam. Mogłem zabrać miernik do sklepu. Ale jak pisze rozpałka to zakładałem że jest suche. To był bląd.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę informację. Zasmuciła na wiadomość, że rozpałka okazała się nie spełniać Pańskich oczekiwań i nie mógł Pan przy jej użyciu rozpalić ognia. Zapewniamy, że przyjrzymy się wspomnianej kwestii wilgotności produktu w celu zweryfikowania i w razie potrzeby niezwłocznie prześlemy szczegóły producentowi.

24.02.2020
Bardzo dobre drewno, suche i pali się idealnie. Polecam!
26.01.2020
Drzewo porażka wogóle się nie pali. Nie polecam. Szkoda nerwów.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. Zachęcamy do kontaktu ze sklepem celem jej wyjaśnienia i rozwiązania. Zapewniamy, że wychodzimy naprzeciw każdej kwestii, z którą zgłaszają się do sklepu nasi Klienci.

24.01.2019
Nie polecam nikomu, szkoda nerwów przy rozpalanu, drewno mokre. Nie nadające się do niczego.
25.09.2015
Trochę drogo jak za zwykłą rozpałkę. Jeśli jednak nei am się wyjścia to trzeba kupić.
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Czy ogrzewanie biomasą się opłaca?

 • Instalacja

  Rodzaje drewna kominkowego

 • Instalacja

  Co to jest pellet?

Ocena i komentarz dla:

Rozpałka do kominka 22 l