Produkty

Rura 2-ścienna Spiroflex 60/100 mm biała 1 m

Kliknij aby powiększyć

Rura 2-ścienna Spiroflex 60/100 mm biała 1 m

Marka: Spiroflex

Marka: Spiroflex

Kod: 521314

Dodaj pierwszą opinię!

|
Rura 2-ścienna Spiroflex biała to niezbędny Ci element instalacji centralnego ogrzewania. Sprawdza się w przypadku kotłów kondensacyjnych oraz tych z zamkniętą komorą spalania. Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu jest odporna na szkodliwe działanie spalin. To gwarantuje długotrwałą szczelność produktu.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

10 cm

Wysokość opakowania

100 cm

Szerokość opakowania

10 cm

Waga brutto

1.96 kg

Średnica rury (zewnętrzna)

100 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

instalacje centralnego ogrzewania

Parametry indywidualne

Gwarancja

3 lata

Marka

Spiroflex

Informacje dodatkowe

uszczelka w komplecie

Nr referencyjny

SX-TDNV60/100RB

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal nierdzewna

Kolor

biały

Rura 2-ścienna Spiroflex 60/100 mm biała 1 m to produkt, który ma podwójne działanie. Pozwala jednocześnie usunąć spaliny oraz dostarczyć potrzebne do procesu spalania powietrze. Jego montaż nie powinien przysporzyć Ci żadnych trudności. Dzięki temu prace instalacyjne powinny pójść sprawnie oraz bez większych komplikacji. Do produktu dołączona jest również uszczelka. Dba ona o to, aby korzystanie z instalacji było w pełni bezpieczne. Rura 2-ścienna Spiroflex w białym kolorze jest odporna na korozję. Ma długość jednego metra, dzięki czemu doskonale pasuje do wielu pomieszczeń. Będzie Ci z pewnością niezawodnie służyć przez naprawdę długi czas. Nadaje się zarówno do instalacji domowych, w lokalach użytkowych, jak i tych w halach przemysłowych.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Kilka zastosowań rury wielowarstwowej

 • Instalacja

  Jak zaizolować rury centralnego ogrzewania?

 • Instalacja

  Rury - ukryte w ścianie czy wyeksponowane?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Rura 2-ścienna Spiroflex 60/100 mm biała 1 m