Zobacz więcej Relingi kuchenne

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Akcesoria kuchenne

Strzałka w prawo

Relingi kuchenne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura relingu Cooke&Lewis chrom 60 cm

Rura relingu Cooke&Lewis chrom 60 cm

22,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rura relingu Cooke&Lewis to niezwykle praktyczny element kuchenny, który umożliwi Ci funkcjonalne wyposażenie pomieszczenia. Na przykręconej do ściany rurce możesz bowiem zawiesić zarówno ściereczki i ręczniki, jak i podwieszane ociekacze czy półeczki. Produkt ze stali nierdzewnej będzie Ci służył przez długie lata, ponieważ jest odporny na uszkodzenia.

   Cechy i zalety

    Rura relingu Cooke&Lewis z pewnością zachwyci każdego użytkownika swoją wysoką funkcjonalnością oraz szerokimi możliwościami zastosowania. Za pomocą tego relingu będziesz bowiem w stanie wyposażyć swoją kuchnię w wymarzone elementy, a jednocześnie nie będą one zajmowały wiele miejsca. Reling przykręcony do ściany umożliwi Ci nie tylko zawieszanie ręczników oraz ściereczek, lecz sprawdzi się również jako uchwyt na podwieszane elementy wyposażenia, przykładowo ociekacze lub wszelkiego rodzaju półeczki. Produkt wykonany ze stali cechuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, zatem nie będzie niszczał przy upadkach lub uderzeniach. Dodatkowo jest niewrażliwy na szkodliwe działanie wilgoci, tak więc nie jest narażony na powstawanie rdzy.

     Specyfikacja techniczna

     Sposób montażuWkręcane
     SeriaFactory
     Szerokość produktu600mm
     MateriałStal nierdzewna
     Kod produktu5052931433247