Zobacz więcej Rury i leje spustowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Rury i leje spustowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura spustowa Marley średnica 10,5 cm długość 1 m brązowa

Rura spustowa Marley średnica 10,5 cm długość 1 m brązowa

30,88
/ szt.
30,88
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rura spustowa należy do elementów tworzących system rynnowy. Spływa przez nią deszczówka zebrana w rynnach, zapobiegając w ten sposób spływaniu wody ze ścian budynku. Produkt powstał z odpornego na działanie warunków atmosferycznych PCV. Ma brązowy kolor, który z powodzeniem dopasujesz do innych elementów systemu znajdujących się w naszym asortymencie.

   Cechy i zalety

    Rura spustowa to ważna część systemu odprowadzającego wodę opadową z Twojego dachu. Odbiera ona z rynien deszczówkę i przekazuje ją do docelowo wybranego miejsca. Pozwala tym samym zapobiec niszczeniu elewacji budynku poprzez oddziaływanie wody. Produkt wykonany został z tworzywa sztucznego PCV, co sprawia, że zachowuje on swoje właściwości przez długi czas. Zawdzięcza to swojej odporności na warunki panujące na zewnątrz budynku. Montaż produktu przebiega szybko i łatwo, ponieważ nie wymaga użycia narzędzi. Brązowy kolor rury spustowej pozwala ją zastosować do jasnej, podobnie jak ciemnej elewacji budynku. Ponadto sprawnie dopasujesz do niej inne potrzebne elementy. Pozostałe produkty tej samej kategorii znajdziesz również w naszej ofercie.

    • Najwyższa estetyka
    • Trwałość koloru
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1000mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu4002644077550