icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Rury i leje spustowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Rury i leje spustowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura spustowa Ocean 90 mm brązowa 2 m

Rura spustowa Ocean 90 mm brązowa 2 m

34,98
/ szt.
17,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rura spustowa zapewnia transport deszczówki z powierzchni dachu do kanalizacji. Dzięki temu element stanowi niezbędną część konstrukcji rynnowej. Rura posiada klasyczną, brązową barwę, dzięki czemu z powodzeniem wpasuje się w różnie otynkowane fasady. Element nie będzie pękać i ulegać odkształceniom pod wpływem czynników mechanicznych, ponieważ do jego produkcji wykorzystano trwały materiał.

   Cechy i zalety

    Rura spustowa umożliwia sprawny odpływ deszczówki. Dzięki temu element zastosujesz do budowy systemu rynnowego. Produkt jest pionowy, dlatego z powodzeniem transportuje wodę do otworów kanalizacyjnych, co skutecznie zabezpiecza ściany Twojego domu przed uszkodzeniem i zabrudzeniem pod wpływem nadmiernej ilości wody i innych opadów atmosferycznych. Rurę spustową łatwością zamocujesz do krawędzi budynku za pomocą specjalnych haków. Dzięki temu montaż wykonasz samodzielnie – zaoszczędzisz w ten sposób czas oraz pieniądze. Rura posiada uniwersalne wymiary i klasyczny, brązowy odcień. W ofercie producenta znajdziesz także rynny, złączki i uchwyty z tej samej kolekcji i w tym samym odcieniu. To pozwoli Ci z powodzeniem stworzyć zestaw odpowiadający Twoim potrzebom.

    • Łatwość montażu
    • Trwałość koloru
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2000mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu5902241616550