icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kanalizacja zewnętrzna

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kanalizacja zewnętrzna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ruszt 750 mm białe szkło

Ruszt 750 mm białe szkło

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ruszt szklany w kolorze białym to eleganckie uzupełnienie dekoracji łazienki, w której elementy instalacji wodno-kanalizacyjnej pozostały na zewnątrz ścian. Produkt wykorzystasz do zasłonięcia rur. Ruszt wykonany jest ze stali nierdzewnej i malowanego szkła, dzięki czemu jest trwały i odporny na działanie wody oraz pary wodnej. Idealnie sprawdza się w wilgotnym łazienkowym środowisku. Produkt można zamocować samodzielnie.

  Cechy i zalety

  Jeśli chcesz nowocześnie zaaranżować łazienkę, ale instalacja wodno-kanalizacyjna umieszczona na zewnątrz ścian burzy Twój projekt, koniecznie sięgnij po ciekawe i sprawdzone rozwiązania. Ruszt szklany to produkt przeznaczony do zakrywania szpecących rur i elementów instalacyjnych w łazience, a jednocześnie dekorowania pomieszczenia. Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej i szkła w kolorze białym, dzięki czemu pozostaje odporny na działanie wody i pary wodnej. Wilgotne środowisko łazienki nie wpływa na jakość materiału. Ruszt jest łatwy do utrzymania w czystości. Produkt można samodzielnie zamocować, także łączyć kilka w celu zakrycia dłuższego podłużnego elementu. Ruszt szklany w kolorze białym przyjemnie współgra z nowoczesnymi aranżacjami i ładnie wygląda w pomieszczeniu.

  • Stal nierdzewna
  • Nowoczesny design

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałSzkło i stal nierdzewna
  Docelowe pomieszczeniePomieszczenia mokre
  Kod produktu5908289683639