icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kanalizacja zewnętrzna

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kanalizacja zewnętrzna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ruszt 750 mm czarne szkło

Ruszt 750 mm czarne szkło

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ten elegancki element dekoracyjny możesz wykorzystać do zasłonięcia szpecących ścianę elementów i rur od instalacji wodno-kanalizacyjnej w łazience. Ruszt szklany wykonany jest ze stali nierdzewnej i szkła, co sprawia, że idealnie sprawdza się w wilgotnym środowisku łazienki. Produkt pozostaje odporny na szkodliwe działanie wody i pary wodnej. Jest łatwy do utrzymania w czystości. Elegancko zasłania rury i przyjemnie współgra z nowoczesną aranżacją.

   Cechy i zalety

    Jeśli w Twojej łazience nie ma możliwości ukrycia elementów instalacji wodno-kanalizacyjnej w ścianach i wszystkie rury szpecą przestrzeń, możesz je elegancko zasłonić szklanymi rusztami. Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej i barwionego szkła, dzięki czemu ładnie się prezentuje i idealnie komponuje z nowoczesnymi aranżacjami. Stal nierdzewna pozostaje odporna na działanie wody i pary wodnej, więc jest trwała i wytrzymała. Dodatkowo łatwo ją utrzymać w czystości. Wierzchnią warstwę rusztu wykonano z barwionego na czarno szkła, co sprawia, że element doskonale współgra z wieloma barwami. Ruszt szklany można samodzielnie zamocować i nie powinno to sprawiać większych trudności. Produkt skutecznie zasłoni wszystkie podłużne elementy instalacji, które pozostają na zewnątrz ścian.

    • Stal nierdzewna
    • Nowoczesny design

    Specyfikacja techniczna

    MateriałSzkło i stal nierdzewna
    Docelowe pomieszczeniePomieszczenia mokre
    Kod produktu5908289683585