Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kanalizacja zewnętrzna

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kanalizacja zewnętrzna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ruszt Kronos 650 mm

Ruszt Kronos 650 mm

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ruszt metalowy to produkt przeznaczony do zamaskowania podłużnych elementów instalacji wodno-kanalizacyjnej pozostawionej na zewnątrz ścian. Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest trwały i odporny na działanie wody i pary wodnej. Ruszt można z łatwością zamocować, a atrakcyjny wzór przyjemnie ozdobi wnętrze i odwróci uwagę od wystających ze ścian elementów.

   Cechy i zalety

    Do nowoczesnego i stylowego wyposażenia łazienki, w której elementy instalacji wodno-kanalizacyjnej pozostają na zewnątrz ścian, możesz wykorzystać ruszty metalowe. To wielofunkcyjne produkty, które poza skutecznym zasłonięciem i zamaskowaniem mało estetycznych rur, dodatkowo ciekawie ozdobią wnętrze. Ruszt Kronos wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na szkodliwy wpływ wilgotnego środowiska łazienki. Produkt można samodzielnie zamocować, a jego utrzymanie w czystości nie będzie sprawiało większych trudności. Ruszt elegancko prezentuje się w pomieszczeniu i skutecznie odwraca uwagę od wystających ze ścian rur. Idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy aranżacyjne, a ponadto ułatwia wyposażenie i udekorowanie wnętrza.

    • Stal nierdzewna
    • Nowoczesny design
    • Łatwe wyjmowanie

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal nierdzewna
    Docelowe pomieszczeniePomieszczenia mokre
    Kod produktu5908289683721