icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Kanalizacja zewnętrzna

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kanalizacja zewnętrzna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ruszt Kronos 650 mm

Ruszt Kronos 650 mm

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ruszt metalowy to produkt przeznaczony do zamaskowania podłużnych elementów instalacji wodno-kanalizacyjnej pozostawionej na zewnątrz ścian. Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest trwały i odporny na działanie wody i pary wodnej. Ruszt można z łatwością zamocować, a atrakcyjny wzór przyjemnie ozdobi wnętrze i odwróci uwagę od wystających ze ścian elementów.

   Cechy i zalety

    Do nowoczesnego i stylowego wyposażenia łazienki, w której elementy instalacji wodno-kanalizacyjnej pozostają na zewnątrz ścian, możesz wykorzystać ruszty metalowe. To wielofunkcyjne produkty, które poza skutecznym zasłonięciem i zamaskowaniem mało estetycznych rur, dodatkowo ciekawie ozdobią wnętrze. Ruszt Kronos wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na szkodliwy wpływ wilgotnego środowiska łazienki. Produkt można samodzielnie zamocować, a jego utrzymanie w czystości nie będzie sprawiało większych trudności. Ruszt elegancko prezentuje się w pomieszczeniu i skutecznie odwraca uwagę od wystających ze ścian rur. Idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy aranżacyjne, a ponadto ułatwia wyposażenie i udekorowanie wnętrza.

    • Stal nierdzewna
    • Nowoczesny design
    • Łatwe wyjmowanie

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal nierdzewna
    Docelowe pomieszczeniePomieszczenia mokre
    Kod produktu5908289683721