icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kanalizacja zewnętrzna

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kanalizacja zewnętrzna

Strzałka w prawo

Ruszt Kronos 750 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ruszt Kronos 750 mm
99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ruszt Kronos metalowy wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest trwały i odporny na wilgotne łazienkowe środowisko. Przeznaczony jest do zasłaniania elementów instalacji wodno-kanalizacyjnej pozostawionej na zewnątrz ścian. Elegancko dekoruje przestrzeń i dobrze współgra z wieloma aranżacjami. Ruszt Kronos jest łatwy do utrzymania w czystości, a jego montaż nie powinien sprawiać większych trudności.

  Cechy i zalety

  Ten elegancki metalowy ruszt możesz wykorzystać do zasłonięcia pozostawionych na zewnątrz ścian elementów instalacji wodno-kanalizacyjnej w łazience. Jeśli marzysz o ładnie i nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni, ale nie masz pomysłu na zakrycie szpecących rur na ścianach, to koniecznie sięgnij po ruszt Kronos. To produkt wysokiej klasy, wytrzymały i odporny na panujące w łazience warunki. Ruszt wykonany ze stali nierdzewnej nie ulega zniszczeniu pod wpływem działania wody czy pary wodnej. Jest łatwy do utrzymania w czystości, a ciekawy wzór przyciąga spojrzenia. Ruszt skutecznie zasłania podłużne rury, a jeśli jeden element nie wystarcza, można je mocować obok siebie. Montaż rusztu nie powinien sprawiać większych trudności, można go wykonać samodzielnie. Przyjemny wzór dobrze współgra z nowoczesnymi aranżacjami.

  • Stal nierdzewna
  • Nowoczesny design
  • Łatwe wyjmowanie

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal nierdzewna
  Docelowe pomieszczeniePomieszczenia mokre
  Kod produktu5908289683738