icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Odpływy liniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy liniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ruszt metalowy dwustronny 650 mm

Ruszt metalowy dwustronny 650 mm

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ten praktyczny ruszt metalowy wykorzystasz do zasłonięcia elementów instalacji wodno-kanalizacyjnej, które pozostały na zewnątrz ścian w łazience. Produkt wykonany ze stali nierdzewnej jest odporny na szkodliwe działanie wody i pary wodnej. Ruszt można sprawnie zamocować, a jego utrzymanie w czystości nie powinno być trudne. Klasyczna kolorystyka przyjemnie współgra z nowoczesnymi aranżacjami.

   Cechy i zalety

    Aranżacja łazienki, w której elementy instalacji wodno-kanalizacyjnej, a zwłaszcza rury pozostają na zewnątrz ścian nie należy do łatwych. Trudność wynika z obecności szpecących rur i braku pomysłu na ich eleganckie zakrycie. A nie potrzeba wcale wiele! Wystarczy wykorzystać ruszt metalowy i zasłonić nim te elementy, które tego wymagają. Produkt idealnie sprawdzi się jako dekoracja i jako praktyczna zasłona do podłużnych fragmentów instalacji. Ruszt wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na działanie wody czy pary wodnej. Wilgotne środowisko łazienki nie wpływa na jakość rusztu, co sprawia, że ładnie prezentuje się przez wiele lat. Produkt jest łatwy do utrzymania w czystości. Montaż rusztu nie powinien sprawić większych trudności. Subtelna i klasyczna kolorystyka dobrze komponuje się z różnymi aranżacjami.

    • Stal nierdzewna
    • Możliwość wklejenia płytki
    • Powierzchnia szkiełkowana

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal nierdzewna
    Docelowe pomieszczeniePomieszczenia mokre
    Kod produktu5908289683424