LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rynna PCV Marley średnica 12,5 cm brązowa 3 m

Rynna PCV Marley średnica 12,5 cm brązowa 3 m

73,48
/ szt.
24,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rynna jest przedmiotem, który umożliwia odprowadzenie nadmiaru wody opadowej z dachu Twojego domu. Dzięki odpowiedniej głębokości pomieści duże ilości deszczówki podczas ulewy, bez przelewania się wody. Produkt ma standardowy brązowy kolor, co sprawia, że z łatwością dobierzesz do niego pozostałe potrzebne części. Montaż produktu nie wymaga specjalistycznego sprzętu, jest prosty i szybki.

   Cechy i zalety

    Rynna pozwala odprowadzić nadmiar wody opadowej z dachu budynku. Jej konstrukcja sprawia, że jest w stanie pomieścić znaczne ilości wody, bez przelewania się jej. Produkt zabezpiecza w ten sposób Twój dom przed niekorzystnym działaniem deszczówki. Brązowy kolor będzie współgrał zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi elewacjami budynków. Ponadto pozwala on na dopasowanie do rynny innych elementów, gdyż jest to jeden ze standardowo kolorów w systemach rynnowych. Rynna została wykonana z PCV, które wykazuje odporność na wodę i czynniki atmosferyczne. Materiał ten pozwala rynnie zachować jej pierwotne cechy przez długi czas. Do zamontowania nie potrzebujesz skomplikowanych narzędzi, instalacja jest łatwa i szybka. Dostępne w ofercie inne wymiary produktu pozwalają na ich dopasowanie do Twoich potrzeb.

    • Najwyższa estetyka
    • Trwałość koloru
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu3000mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu4002644075358