Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rynna PCV Marley średnica 12,5 cm brązowa 4 m

Rynna PCV Marley średnica 12,5 cm brązowa 4 m

79,98
/ szt.
20
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rynna jest produktem przeznaczonym do usuwania deszczówki z dachu budynku. Jej średnica zapewnia prawidłowy transport nawet dużych ilości wody opadowej. Produkt wykonano z odpornego na warunki atmosferyczne PCV. Jego brązowy kolor z powodzeniem dopasujesz do innych elementów potrzebnych do instalacji systemu rynnowego, które znajdziesz w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Rynna to podstawowy element tworzący system odprowadzania nadmiaru wody opadowej z budynku. Zapewnia szczelny transport deszczówki z dachu Twojego domu na podwórze. Średnica rynny sprawia, że nawet przy wystąpieniu dużych opadów deszczu nie dojdzie do jej przelania. Chroni ona w ten sposób Twój dom przed negatywnymi skutkami oddziaływania deszczówki. Produkt wykonano z odpornego na działanie wody materiału – PCV, który pozwoli na prawidłowe jego funkcjonowanie przez długi czas. Brązowa barwa rynny jest jedną ze standardowych stosowanych w kolorystyce tego rodzaju produktów. Dzięki temu z łatwością dobierzesz pozostałe elementy potrzebne do stworzenia systemu rynnowego. W asortymencie znajdują się również inne kolory oraz wymiary rynien.

    • Najwyższa estetyka
    • Trwałość koloru
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu4000mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu4002644075150