icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rynna PVC Ocean 100 mm grafitowa 2 m

Rynna PVC Ocean 100 mm grafitowa 2 m

25,48
/ szt.
12,74
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Rynna z polichlorku winylu w kolorze grafitowym to podstawowy budulec systemu odprowadzającego deszczówkę z dachu. Średnicę produktu możesz dopasować do wielkości dachu, pamiętając o tym, że im większa rynna, tym lepsza przepustowość systemu. Element znajdziesz także w kilku standardowych rozmiarach z tej samej kolekcji.

  Cechy i zalety

  Rynna z PCV to podstawowy element systemu, który ma za zadanie odprowadzać wodę z pokrycia dachowego i transportować ją do kanalizacji. Konstrukcja jest bardzo praktyczna, chroni bowiem pokrycie przed zniszczeniem, przedłużając jego trwałość, jak i zabezpiecza odnowioną elewację przed plamami czy też negatywnymi skutkami wsiąkania wilgoci. Za pomocą produktu wykonasz system, który będzie idealny do domów jednorodzinnych, średnich magazynów czy też budynków użyteczności publicznej. Dzięki wykorzystaniu przy produkcji PCV, element jest zabezpieczony przed działaniem czynników zewnętrznych, jak i uszkodzeniem, co przełoży się na doskonale działanie systemu. Wykończenie w kolorze grafitowym stworzy ładny kontrast z tradycyjną, jasną elewacją budynku.

  • Łatwość montażu
  • Trwałość koloru
  • Szczelność systemu
  • Estetyka wykonania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Długość produktu2000mm
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5902241615737