icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo

Rzygacz rynnowy Marley średnica 5,3 cm brązowy

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rzygacz rynnowy Marley średnica 5,3 cm brązowy
Strzałka w prawo
27,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Rzygacz rynnowy z powodzeniem wykorzystasz jako element ozdobny systemu odprowadzającego wodę z Twojego dachu. Montuje się go na końcu rury spustowej tak, aby ułatwić spłynięcie deszczówki. Przytwierdzenie produktu przebiega szybko i nie wymaga narzędzi. Wykonano go z brązowego PCV odpornego na działanie warunków atmosferycznych. W naszej ofercie znajdziesz również inne tego typu produkty z tej serii.

  Cechy i zalety

  Rzygacz rynnowy jest elementem ozdobnym systemu odprowadzającego wodę opadową. Montuje się go na końcu rury spustowej, dzięki czemu zapewnisz swobodny spływ przepływającej przez nią deszczówki. Woda wypływająca z rzygacza tworzy estetyczną kaskadę, dlatego z powodzeniem możesz wykorzystać produkt w widocznym miejscu na dachu. Mocowanie rzygacza jest proste i do jego przeprowadzenia nie potrzebujesz narzędzi. Pozwala Ci to na oszczędność czasu wymaganego do przeprowadzenia montażu. Wykonany on został z tworzywa sztucznego odpornego na niszczenia spowodowane działaniem wody. Brązowy jego kolor z pewnością dopasujesz do jasnej i ciemnej elewacji budynku. Szczególnie dobrze będzie on wyglądał przy drewnianym wykończeniu domu. Pozostałe produkty z tej kategorii znajdziesz w naszym asortymencie.

  • Najwyższa estetyka
  • Trwałość koloru
  • Łatwość montażu

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorBrązowy
  Kod produktu4002644081762