icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Schody drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Schody

Strzałka w prawo

Schody drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Schody drewniane proste EGD 080RC
Strzałka w prawo

Schody drewniane proste EGD 080RC

1 998
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Proste schody stanowią element aranżacyjny, który z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim domu. Wykonanie ze świerkowego drewna nadaje produktowi trwałość i stabilność, a także przedłuża możliwy czas jego użytkowania. Uniwersalna kolorystyka sprawia, że element doskonale pasuje do wnętrz utrzymanych w różnych stylach, podkreślając ich funkcjonalny charakter.

  Cechy i zalety

  Proste schody to element wykończenia, który świetnie sprawdzi się w Twoim domu, szczególnie na strychu czy poddaszu. Wykonany ze świerkowego drewna produkt odznacza się wyjątkową trwałością, dzięki czemu może Ci służyć przez długi czas. Montaż elementu jest prosty i nie zajmuje dużo czasu, co sprawia, że z powodzeniem wykonasz go samodzielnie. Schody zostały specjalnie skonstruowane tak, aby ich użytkowanie było bardziej komfortowe. Praktyczna, drewniana balustrada zapewnia wygodne oparcie, co dodatkowo ułatwia wchodzenie i schodzenie. Powierzchnia w naturalnym odcieniu drewna pięknie wkomponuje się w pomieszczenia utrzymane w niemalże każdym stylu. Schody możesz z łatwością przemalować na wybrany kolor tak, aby dopasować je do wystroju wnętrza.

   Specyfikacja techniczna

   Wysokość (cm)300cm
   Szerokość (cm)82cm
   Liczba stopni14
   SeriaEGD
   Typ opakowaniaszt.
   Waga (kg)80kg
   Kod produktu5903240065059