icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ściernice listkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Ściernice listkowe

Strzałka w prawo

Ściernica trzpieniowa Condor 50 x 30 x 6 mm P60

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ściernica trzpieniowa Condor 50 x 30 x 6 mm P60
17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ściernica trzpieniowa przeznaczona do montażu na wiertarce to praktyczny produkt, jaki wykorzystasz w swoim przydomowym warsztacie w celu szlifowania drewna, metalu, czy tworzyw sztucznych. Do wykonania produktu zastosowano m.in. listki ścierne z nasypem z elektrokorundu, które zapewniają skuteczne usuwanie starych powłok z obrabianych elementów.

  Cechy i zalety

  Ściernica to praktyczny produkt, jaki zamontujesz na swojej wiertarce w celu zeszlifowania powierzchni metalowych, drewnianych oraz wykonanych z tworzywa sztucznego. Jej zastosowanie sprawi, że usuniesz stare powłoki w efektywny sposób i będziesz mógł przystąpić do dalszych prac wykończeniowych. Do wykonania ściernicy zastosowano m.in. listki ścierne pokryte nasypem z elektrokorundów. Dzięki nim proces szlifowania przebiega szybko i sprawnie. Ponadto listki te są ułożone promieniście, co pozwala na idealne dopasowanie narzędzia do obrabianego podłoża oraz na dokładne usuwanie starych powłok. Pośród oferowanych przez nas produktów znajdziesz również inne tego typu ściernice, dlatego zapoznaj się z całym asortymentem sklepu.

  • Przeznaczona do użytku z maszynami ręcznymi
  • Dopasowuje się idealnie do kształtów obrabianego przedmiotu
  • Całkowicie usuwa zadziory i powłoki
  • Dzięki promienistemu ułożeniu listków (lamelek) z płótna ściernego z nasypem elektrokorundu ściernice listkowe dopasowują się idealnie do kształtów obrabianego przedmiotu

  Specyfikacja techniczna

  Materiał warstwy podkładowejPłótno
  GradacjaGradacja 60
  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5902143157977