Produkty

Produkty z serii Capraia

Akcesoria stojące do łazienki Capraia – charakterystyka

Gdy mowa o funkcjonalności łazienki, wiele osób myśli głównie o meblach i powierzchniach sanitarnych. Tymczasem wybór właściwych akcesoriów stojących do łazienki może znacznie ułatwić korzystanie z niej i w prosty sposób dodać wnętrzu zalet. Produkty tego rodzaju znajdują zastosowanie zarówno podczas sprzątania, dbania o czystość i higieniczność powierzchni użytkowych, jak również codziennego korzystania w wolnych chwilach. Z tego powodu ważne jest, aby takie akcesoria były łatwe do utrzymania w czystości. Powinny też cechować się trwałością.

Akcesoria stojące do łazienki Capraia to produkty przystosowane do wyposażenia zarówno toalety, jak również łazienki z wanną czy kabiną prysznicową i kombinacji obu tych pomieszczeń. Wszystkie elementy wykonano z żywicy poliestrowej barwionej albo zdobionej dodatkami w formie błyszczących elementów, na przykład brokatu. Niektóre produkty zostały wyprodukowane też ze stali nierdzewnej i polietylenu. Bez trudu dobierzesz zarówno pojedyncze akcesoria, jak również całe ich kolekcje, które łączy stylistyka wykonania albo kolor.

Zalety akcesoriów stojących w łazience

Jedną z najważniejszych rzeczy w przypadku wyposażenia łazienek jest to, aby wszystkie przedmioty nadawały się do szybkiego czyszczenia. Seria Capraia akcesoriów stojących do łazienki wykonana jest z żywicy poliestrowej. Ten materiał charakteryzuje się całkowitą gładkością, co sprawia, że łatwo wyczyścisz wybrane produkty, ale również zachowasz odpowiednie warunki w pomieszczeniu. Dodatkowo akcesoria z żywicy tworzy się poprzez odlewy, dlatego są one wytrzymałe i nawet w razie upadku nie dochodzi do uszkodzeń mechanicznych.

Różnorodność produktów sprawia, że akcesoria stojące do łazienki możesz dopasować do motywu przewodniego każdego wnętrza. Wiele z nich wykonano w jednolitym kolorze i dodatkowo uzupełniono przezroczystymi wstawkami, co sprawia, że idealnie pasują do wnętrz nowoczesnych. Możesz wybrać zarówno akcesoria białe, srebrne, jak i w odcieniach czerwieni i żółci. Dla szczególnie wymagających fanów stylu glamour przygotowano produkty zdobione brokatem. Są one dostępne również w kilku wersjach kolorystycznych.

Wybierz idealne akcesoria stojące do łazienki Capraia

Czystość i atrakcyjna stylistyka to coś, co w łazience można swobodnie łączyć. Funkcjonalność akcesoriów stojących do łazienki prezentowanych w tej serii wiąże się również z ich estetycznym wyglądem. Możesz wykorzystać je zarówno w domu, jak również firmie czy ośrodku wypoczynkowym. Łatwo je wyczyścisz i dopasujesz do reszty wyposażenia.

Szczotki do WC i dozowniki do mydła to podstawowe wyposażenie, które powinno znaleźć się w każdej toalecie. Seria Capraia do wyposażenia łazienki pozwoli Ci uzupełnić wnętrze o wytrzymałe akcesoria, które łączą w sobie trwałość żywicy poliestrowej, odporność na czynniki zewnętrzne stali nierdzewnej i łatwość czyszczenia polietylenu. Dopasowane wymiary pozwolą Ci ustawić odpowiednie elementy we właściwych miejscach – na umywalce, wannie czy w okolicach muszli klozetowej.