Produkty

Produkty z serii Dillam

Ogrzewanie przenośne Dillam - popraw warunki w chłodnych pomieszczeniach

 

Gdzie zastosujesz ogrzewanie przenośne Dillam?

Przebywasz w pomieszczeniach o niskim komforcie cieplnym? Użyj produktów z kategorii ogrzewania przenośnego, by poprawić warunki, w których pracujesz. Seria Dillam do ogrzewania to zbiór produktów, które wykorzystasz tam, gdzie nie został doprowadzony tradycyjny system grzewczy. Sprawdzą się one w ogrzewaniu takich miejsc, jak piwnica, strych czy warsztat, w których niezależnie od warunków spędzasz sporo czasu.

 

Rozsądnie zarządzaj ciepłem i środkami finansowymi

Seria Dillam ogrzewania przenośnego to sprzęt, który łatwo dopasujesz do Twoich potrzeb. Grzejniki promiennikowe zaprogramujesz z wyprzedzeniem na siedem dni, tak aby przygotowywały pomieszczenie na Twoje przybycie. Jednocześnie, dzięki możliwości regulacji, urządzenia nie będą wytwarzać ciepła, kiedy nie będzie takiej potrzeby. W ten sposób ograniczysz niepotrzebne wydatki. Klawiatura urządzenia posiada blokadę zabezpieczającą sprzęt przed dziećmi.       

Ogrzewanie procentuje w przyszłości!

Praca w niedogrzanych pomieszczeniach jest mało komfortowa, a przez to nieefektywna. Ogrzewanie przenośne Dillam umożliwia zwiększenie temperatury w wybranym miejscu, pozwalając jednocześnie na racjonalną gospodarkę energetyczną. Utrzymanie odpowiedniej temperatury przestrzeni, zwłaszcza w zimnych miesiącach, zmniejsza ryzyko wystąpienia na ścianach groźnych dla zdrowia i trudnych do usunięcia grzybów. W asortymencie Castoramy znajdziesz grzejniki o zróżnicowanych parametrach i dobierzesz takie, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby.