Produkty

Produkty z serii Duala

Grzejniki i akcesoria Duala – ciepło i estetyka w Twojej łazience

Każdy system grzewczy w budynku wymaga odpowiedniego wykończenia. Aby je zapewnić, skorzystaj z produktów z kategorii grzejników i akcesoriów. Wśród nich znajdziesz grzejniki w różnych rozmiarach, kolorach oraz budowie. Możesz również wybrać spośród licznych modeli dekoracyjnych. Jeśli natomiast wykańczasz łazienkę, powinna Cię zainteresować seria Duala.

Grzejników i akcesoriów do łazienki nie musisz dopasowywać do rozmiaru łazienki, aby zaoszczędzić miejsce. Z pewnością natomiast warto zapomnieć o małych modelach, które nie będą w stanie ogrzać pomieszczenia. Dlatego też produkty z prezentowanej serii charakteryzują się rozmiarami odpowiednimi dla średnich, dużych i małych łazienek. Przede wszystkim jednak to produkty o dużej funkcjonalności oraz estetyce wykonania.

Produkty dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych: od intensywnej czerni po śnieżną biel. Dodatkowo możesz wybrać rozmiar, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom oraz możliwościom aranżacyjnym w łazience.

Te wysokiej jakości grzejniki zapewnią Ci ciepło w pomieszczeniu. Będą także wygodnym miejscem do powieszenia ręcznika lub akcesoriów łazienkowych dzięki specjalnym haczykom.

Nowoczesne grzejniki i akcesoria Duala

Seria Duala do ogrzewania łazienki zachwyca nowoczesnym wzornictwem. Geometryczne kształty, a także wyjątkowe kolory nadają temu grzejnikowi niepowtarzalny wygląd. Wszystkie produkty z tej serii doskonale sprawdzą się jako praktyczny, a zarazem dekoracyjny element wyposażenia łazienki.

Produkty oferowane są wraz z odpowietrznikami. To bardzo przydatne elementy szczególnie podczas rozpoczynania sezonu grzewczego. Dodatkowo te gotowe zestawy obejmują również wszystkie wymagane akcesoria do montażu grzejnika na ścianie.

Duży wybór dostępnych modeli pozwoli Ci dopasować idealny produkt do swoich potrzeb. Wybór obejmuje nie tylko kilka wariantów kolorystycznych. Grzejniki są także dostępne w różnych rozmiarach.

Produkty te pozwalają także na zaoszczędzenie miejsca. Możesz zamontować je wysoko na ścianie czy też nad wanną. Nie odchodzą także nadmiernie od ściany. Wszystko to sprawia, że zyskasz więcej przestrzeni w swojej łazience.

Jak estetycznie i funkcjonalnie wykończyć łazienkę? To nic trudnego!

Grzejniki i akcesoria Duala to produkty, które wyróżniają się ogromną funkcjonalnością. Ich budowa oraz ilość zastosowanych żeber pozwalają w pełni wykorzystać możliwości grzewcze każdego systemu. Co jednak ważne, na tym nie kończy się ich funkcjonalność. Dzięki poziomemu układowi żeber na grzejniku zdołasz zawiesić ręcznik do wyschnięcia. Specjalne haczyki natomiast pozwolą na zawieszenie gąbek lub innych przedmiotów do mycia, które zostały wyposażone w sznurek.

Jeśli zależało Ci na estetycznym wykończeniu łazienki, z pewnością dobrze trafiłeś. To produkty, które zachwycają nowoczesnym designem. Doskonale spiszą się również w małych pomieszczeniach, w których trudno o miejsce na zbędne dekoracje. Wystarczy, że dopasujesz kolor produktu do aranżacji, a zyskasz wyjątkowy dodatek do pomieszczenia.