Produkty

Produkty z serii Emakol Strong

  1. Poprzednia
  2. 1

Emalie Emakol Strong – opis serii

Odświeżanie wyglądu mebli drewnianych albo konstrukcji metalowych wymaga zastosowania odpowiednich środków. Uniwersalne emalie pozwalają nie tylko zmienić wygląd przedmiotów, ale również zabezpieczyć je przed zniszczeniem spowodowanym upływem czasu albo wpływem czynników zewnętrznych. Zazwyczaj można stosować je do malowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. To świetny sposób na przedłużenie życia i odświeżenie przedmiotów, które nadal są funkcjonalne, ale nieco straciły na wyglądzie.

Emalie Emakol Strong to produkty stworzone na bazie olejno-alkidowej. Są przystosowane zarówno do malowania drewna, jak i produktów metalowych (po uprzednim przygotowaniu powierzchni). Przy właściwym stosowaniu gwarantują wieloletnią trwałość i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, na przykład uszkodzeniami mechanicznymi albo powstawaniem plam. Paleta intensywnych kolorów nie płowieje po kontakcie z promieniami słonecznymi, a także zapobiega zniszczeniom na skutek działania deszczu i innych opadów. Produkty dostępne są w opakowaniach o zróżnicowanej pojemności, co ułatwia dobór względem rozmiarów malowanej powierzchni.

Zalety emalii uniwersalnych z tej serii

Produkty na bazie olejno-alkidowej wyróżniają się intensywnym kryciem oraz bardzo dużą trwałością nawet na tak nietypowych powierzchniach jak metal lub drewno. Z tego powodu, zależnie od potrzeb, możesz zastosować od jednej do trzech warstw emalii, aby uzyskać oczekiwany efekt. Dzięki różnej pojemności puszek bez trudu dobierzesz taki produkt, który wystarczy do pomalowania kaloryferów albo ławki.

Seria Emakol Strong emalii uniwersalnych oferuje szeroką paletę kolorów, spośród których dobrać możesz ten idealny. Z łatwością wybierzesz zarówno barwę pasującą do drewnianych mebli w salonie urządzonym w stylu skandynawskim, jak również odcień do pomalowania pergoli w kwiecistym ogrodzie. Nie brakuje też tradycyjnych bieli i czerni. Wszystkie wersje kolorystyczne dostępne są w wykończeniu matowym i z połyskiem, co pozwoli Ci stworzyć pasujące dodatki do konkretnej aranżacji.

Emalie Emakol Strong – zastosowanie

Z pomocą uniwersalnych emalii z tej serii pomalujesz zarówno elementy stojące na stałe pod gołym niebem, jak również te usytuowane w domu. Zaletą produktu jest mało uciążliwy zapach, który pozwoli Ci przeprowadzić wszystkie prace renowacyjne we wnętrzach także w chłodniejszych miesiącach, gdy dostęp do ogrodu – ze względu na warunki atmosferyczne – jest ograniczony.

Seria Emakol Strong do malowania drewna i metalu cechuje się dużą wydajnością. Jeśli planujesz pomalować komplet mebli ogrodowych, wybierz jedną z większych puszek. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, w których powierzchnia jest pokryta intensywnym kolorem, a chcesz odświeżyć jej wygląd za pomocą jaśniejszego odcienia farby.

Z pomocą tych uniwersalnych emalii możesz odnowić wygląd mebli i wyposażenia ogrodowego, w tym altan, pergoli, zestawów wypoczynkowych, ławek i płotów. W domu znajdzie ona zastosowanie przy malowaniu futryn, drzwi wewnętrznych, kaloryferów czy mebli.