Produkty

Produkty z serii Grzejniki & AGD

Farby renowacyjne Grzejniki & AGD – sprzęty jak nowe!

Jeżeli Twoje sprzęty kuchenne lub grzejniki dawno mają już za sobą czasy swojej świetności, wcale nie musisz na decydować się na ich wymianę! Skorzystaj z naszej oferty preparatów do renowacji, a wyposażenie Twoich wnętrz odzyska dawny urok!

Farby renowacyjne Grzejniki & AGD to specjalistyczne preparaty, pozwalające zmienić kolor kaloryferów, rur instalacyjnych oraz sprzętów kuchennych z metalu lub tworzywa sztucznego. Dzięki swojej wysokiej jakości i starannie dobranej formule są niezwykle wytrzymałe i odporne na działanie szkodliwych czynników. Sprawdzą się do odnawiania sprzętów w każdej kuchni i łazience, ale nie tylko.

 

Szeroki wachlarz dostępnych kolorów

Seria Grzejniki & AGD farb renowacyjnych  jest dostępna w szerokiej gamie kolorów. Dzięki temu z pewnością znajdziesz odcień, który będzie idealny do Twojego pomieszczenia. Możesz wybierać nie tylko z szerokiego wachlarza barw, ale też sposobów wykończenia. Sam zdecyduj, czy wolisz powierzchnie matowe, satynowe czy metaliczne. W ofercie sklepu Castorama znajdują się również wygodne testery o małych pojemnościach, które pozwalają Ci sprawdzić cechy danego preparatu bez potrzeby zakupu pełnowymiarowego opakowania.

Co więcej, powierzchnie pokryte tym preparatem przez długi czas zachowują nienaganny wygląd. Zyskują przy tym odporność na plamy, dzięki czemu łatwo zachować je w czystości – wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką. Kolor z czasem nie ulega żółknięciu ani nie traci na intensywności. Sprawia to, że pokryte preparatem grzejniki i inne akcesoria przez lata zachowują wybraną przez Ciebie barwę.

 

Farby renowacyjne Grzejniki & AGD – zmiana w zasięgu ręki

Cieszysz się niedawno przeprowadzonym remontem pomieszczenia, ale wygląd grzejnika mąci tę radość nieatrakcyjnym wyglądem? Seria Grzejniki &AGD do renowacji przyjdzie Ci na ratunek! Z jej pomocą możesz pomalować wyposażenie nie tylko wtedy, gdy widać po nim wiek i ślady użytkowania. Znakomicie sprawdzi się także w przypadku, gdy w wyniku zmiany aranżacji kolor danego elementu już nie pasuje do wystroju pomieszczenia. Wystarczy tylko kilka godzin i odrobina wysiłku, a grzejnik znów będzie się świetnie komponował z innymi dodatkami!

Nie lubisz malować, bo kojarzy Ci się to z ogromem pracy? Farby z tej serii są niezwykle łatwe w użyciu. Cechują się dużą wydajnością – jedna puszka 0,75 l wystarcza na pomalowanie 8 m2 powierzchni, a wygodna konsystencja ułatwia aplikację. Możesz rozcieńczyć je wodą. Nie wymagają wcześniejszego stosowania podkładu. Wystarczy, że dokładnie oczyścisz wybraną powierzchnię.

Preparat możesz nakładać za pomocą zarówno wałka, jak i pędzla. Akcesoria do malowania możesz znaleźć w asortymencie sklepu Castorama. Preparat wysycha po 12 h. Już jedna warstwa ukazuje głębię i intensywność koloru, jednak dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się zastosowanie dwóch warstw. Dobrze zaprojektowanie opakowanie pozwoli Ci wykorzystać odpowiednią ilość farby, a resztę szczelnie zamknąć i wykorzystać w przyszłości.