Produkty

Produkty z serii Kuchnia i meble kuchenne

Farby renowacyjne Kuchnia i meble kuchenne – przywróć wyposażeniu dawną świetność

Masz ochotę zmienić coś w swojej kuchni, ale nie chcesz decydować się na kosztowny remont? Wybierz jeden z produktów z kategorii emalii do renowacji i odmień oblicze swoich mebli! Wystarczy odrobina wysiłku, by w krótkim czasie starym i sfatygowanym sprzętom dać drugie życie.

Seria Kuchnia i meble kuchenne farb renowacyjnych zawiera preparaty o wysokiej jakości, dzięki którym możesz w kilka chwil zmienić kolor różnorodnych powierzchni w strefie kuchennej. Po wyschnięciu charakteryzują się dużą odpornością na działanie szkodliwych czynników. Niestraszne im między innymi zarysowania i wilgoć. Dostępne są w wygodnych opakowaniach, które dobrze zabezpieczają produkt przed wyschnięciem i utratą właściwości.  Powłoka osiąga maksymalną twardość 10 dni po pomalowaniu.

 

Bogaty wybór odcieni i higieniczna czystość

Farby renowacyjne Kuchnia i meble kuchenne są dostępne w wielu różnych kolorach – od pasteli po bardziej intensywne. Dzięki temu z łatwością odnajdziesz wariant pasujący do aranżacji pomieszczenia. Co więcej, możesz wybrać nie tylko odcień, ale i sposób wykończenia – elegancki mat lub metaliczną poświatę. Nie musisz kupować od razu pełnowymiarowego opakowania. W ofercie sklepu Castorama znajdziesz testery, które pozwolą Ci sprawdzić, jak dany odcień prezentuje się w oświetleniu Twojej kuchni.

Zależy Ci na łatwym utrzymaniu porządku w pomieszczeniu? Ułatw sobie sprzątanie, wykorzystując sprawdzone rozwiązania! Seria Kuchnia i meble kuchenne do renowacji oferuje Ci produkty, które sprawiają, że powierzchnie zyskują plamoodporną powłokę. Dzięki temu z łatwością usuniesz z nich wszelkie zanieczyszczenia z pomocą wilgotnej gąbki. Kolory nie blakną ani nie ulegają żółknięciu. Masz więc pewność, że sprzęty przez długi czas będą miały dokładnie taką barwę, jaką nadasz im przy malowaniu.

 

Farby renowacyjne Kuchnia i meble kuchenne – łatwość aplikacji

Marzy Ci się zmiana wystroju kuchni? Obecne kolory już Ci się znudziły? Przemalowanie wyłącznie ścian może sprawić, że dotychczasowa barwa innych sprzętów nie będzie już z nimi współgrać. Jeżeli Twoje meble są w świetnym stanie, nie musisz kupować nowych! Farba pozwoli Ci po prostu dopasować je do reszty pomieszczenia. Puść wodze fantazji i nadaj swoim sprzętom indywidualny charakter!

Zależy Ci na optymalizacji kosztów? Przeprowadź renowację mebli kuchennych samodzielnie, bez pomocy fachowca! Dzięki wygodnej w użyciu formule farby pozwolą Ci na szybkie i wygodne przeprowadzenie prac. Nie obawiaj się, jeśli jeszcze nigdy nie dane Ci było odnawiać sprzętów – konsystencja preparatu pozwala na równomierne pokrycie wybranej powierzchni, bez smug i zacieków. Produkt cechuje się dobrą wydajnością i świetnie kryje. Nie wymaga stosowania podkładu i wysycha w ciągu 12 godzin. Nałóż dwie warstwy farby, a będziesz cieszyć się pełnią jej koloru i właściwości ochronnych przez długi czas. Do aplikacji możesz użyć wałka lub pędzla. Wszelkie niezbędne do malowania akcesoria znajdziesz w bogatej ofercie sklepów Castorama.