Produkty

Produkty z serii Logan

Płytki ścienne Logan – uniwersalne rozwiązanie do każdego wnętrza

Stawiasz na trwałe i estetyczne wykończenie? Jego wykonanie nie musi być trudne, o ile skorzystasz z produktów z kategorii płytek ściennych. Wśród nich znajdziesz zachwycające materiały wykończeniowe idealne do każdego wnętrza i każdej wymarzonej aranżacji. Klasyczne łazienki natomiast pomoże Ci stworzyć seria Logan.

Płytek ściennych z tej serii możesz użyć praktycznie w każdym wnętrzu. Bez wątpienia jednak najlepiej prezentują się w łazience. Zawdzięczają to jasnej kolorystyce oraz oryginalnemu wykończeniu. Wśród produktów z tej serii znajdziesz zarówno płytki gładkie ze szkliwioną powierzchnią, jak i dekory ze strukturą. Dzięki temu jedna seria posłuży Ci do stworzenia wielu odmiennych aranżacji.

W łazience lub w kuchni z pewnością możesz wykorzystać te wyjątkowe płytki. Są trwałe, a przy tym zachwycają wyglądem. Będą także odpowiednie do mniejszych wnętrz. Pamiętaj jednak, aby dekorów używać wyłącznie na ścianie. Podłogę wykończ innym materiałem.

Estetyka to najważniejsza zaleta produktów z tej serii

Estetyczny wygląd jest jedną z dominujących zalet produktów z tej serii. Płytki ścienne Logan prezentują się elegancko i stylowo. Mają jasną kolorystykę i subtelny wzór. Do tego mają szkliwioną powierzchnię. Z kolei struktura nadaje im nowoczesny charakter i bardziej wyrazisty wygląd. W tym wariancie idealnie sprawdzają się we współczesnych aranżacjach.

O estetyce tych produktów świadczą także rektyfikowane krawędzie. Dzięki nim możesz zastosować wąską fugę. Prezentuje się bardzo schludnie, a przy tym ułatwia utrzymanie powierzchni w czystości.

Płytki te zostały wykonane z wytrzymałych materiałów. Dzięki temu są bardzo trwałe. Z kolei pokryta szkliwem powierzchnia nadaje im dekoracyjny wygląd, a także ułatwia zmywanie plam i osadów z mydła. Doskonale nadają się jako wykończenie ścian pod prysznicem.

Oryginalne wykończenie zapewnią Ci płytki ścienne Logan

Seria Logan do wykańczania ścian wyróżnia się jasną kolorystyką. To natomiast sprawia, że płytki są odpowiednie do małych wnętrz. Dzięki białym ścianom z delikatnym wzorem możesz optycznie powiększyć nawet najmniejsze pomieszczenia. Mała łazienka czy nawet toaleta lub wąska kuchnia wydadzą się dużo szersze dzięki produktom z tej serii.

Materiały te są uniwersalne. Dzięki temu możesz wykorzystać je w klasycznych aranżacjach, a także w nowoczesnych wnętrzach. Wiele zależy od tego, z jakich dokładnie płytek skorzystasz. Czy będą to oryginalne i nowoczesne dekory? A może preferujesz stonowane płytki ze szkliwioną powierzchnią? Każdy wybór będzie dobry, o ile dopasujesz go do zaplanowanej aranżacji.

Bez wątpienia jednym z najtrwalszych rodzajów wykończeń są właśnie płytki ścienne. Szczególnie zaś modele gresowe. Posłużą Ci przez wiele lat. Nie kruszą się. Nie zmieniają koloru, a przy tym łatwo usunąć z nich zabrudzenia. Dlatego w szczególnie wymagających pomieszczeniach wybierz właśnie produkty z tej serii. Dzięki Twoje pomieszczenie będzie estetyczne przez wiele lat bez ponownego remontu.