Produkty

Produkty z serii Meble

  1. Poprzednia
  2. 1
  3. 3

Farby renowacyjne Meble – odnów swoje sprzęty niskim kosztem!

Po latach użytkowania meble tracą swój świetny wygląd, zachowując zazwyczaj swoją funkcjonalność. Nie pozbywaj się elementów wyposażenia tylko ze względu na to, że nie prezentują się już tak dobrze! Wykorzystaj jeden z produktów z kategorii emalii do renowacji. Pozwolą Ci one przywrócić Twoim meblom dawną świetność.

Seria Meble farb do renowacji to specjalistyczne preparaty, dzięki którym możesz odnawiać stare sprzęty. Sprawdzą się do przeprowadzania prac konserwatorskich szafek, krzeseł, komód i innych elementów wyposażenia Twoich pomieszczeń. Tworzą na ich powierzchni subtelną, ale trwałą powłokę. Meble zyskują tym samym odporność na plamy, co pozwala łatwiej utrzymać je w czystości.

Farby renowacyjne Meble – szeroki wachlarz kolorów

Wybieranie koloru odpowiedniego do danego elementu to jednocześnie wspaniała zabawa, ale i dość żmudny proces. Aby Ci go ułatwić, farby renowacyjne Meble są dostępne również w formie testerów. Pozwala Ci to sprawdzić, jak dany odcień wygląda w rzeczywistości oraz przekonać się o świetnych właściwościach produktu bez potrzeby kupowania pełnowymiarowego opakowania.

Seria Meble do odnawiania mebli zawiera w sobie bogatą paletę barw. Z pewnością znajdziesz odcień, który odpowie na Twoje potrzeby. Możesz wybierać nie tylko spośród kolorów, ale i sposobów wykończenia. Zdecyduj, czy wolisz powierzchnie matowe, metaliczne czy z satynowym połyskiem.

Preparaty charakteryzują się wysoką jakością, o czym świadczy ich duża trwałość. Pomalowane powierzchnie doskonale się prezentują przez długi czas, a utrzymanie ich w czystości nie należy do trudnych zadań. Ponadto kolory są intensywne, nie blakną ani nie ulegają żółknięciu. Dzięki temu masz pewność, że dany mebel na długo zachowa kolor, który nadasz mu przy malowaniu. Miej na uwadze, że powłoka twardnieje jeszcze przez 10 dni po nałożeniu. W tym czasie chroń ją przed szkodliwym działaniem wody.

Zrób to sam!

Masz ochotę na wprowadzenie do swoich pomieszczeń jakiejś zmiany, ale ogranicza Cię budżet? Pomaluj swój stolik, łóżko lub komodę! Zrobisz to samodzielnie, dzięki czemu za jednym zamachem  możesz cieszyć się z odnowionego sprzętu oraz z chwil spędzonymi na relaksującym majsterkowaniu. Jeszcze nigdy niczego nie odnawiałeś? Bez obaw! Przyjazna formuła preparatu sprawia, że nawet amatorzy znajdują radość z malowania przy jego pomocy.

Odpowiednia konstystencja farby pozwala na nałożenie równomiernej warstwy, bez smug i zacieków. Nie wymaga stosowania podkładu. Cechuje się dużą przyczepnością, co ułatwia pracę. Jest wydajna – opakowanie 0,125 l wystarcza na pomalowanie półtora metra kwadratowego powierzchni. Nadaje się do nakładania zarówno pędzlem, jak i wałkiem. Sposób aplikacji dobierz do swoich potrzeb i preferencji. Dla optymalnego efektu nałóż dwie warstwy. Bogaty asortyment sklepu Castorama obejmuje wałki, pędzle, taśmy malarskie oraz wszelkie inne akcesoria niezbędne do udanego przeprowadzenia prac renowacyjnych.