Produkty

Produkty z serii Mollis

  1. Poprzednia
  2. 1
  3. 3

Panele ścienne tapicerowane Mollis – dla oryginalnego i funkcjonalnego wnętrza

Obecnie masz do wyboru bardzo dużo produktów z kategorii paneli ściennych tapicerowanych. Dzięki temu możesz stworzyć przestrzeń oryginalną, a przy tym niezwykle funkcjonalną. Produkty z tej kategorii to bardzo ciekawe elementy wykończeniowe. Szczególnie zaś te, które obejmuje seria Mollis.

Paneli ściennych tapicerowanych możesz używać do wykańczania ścian w różnych pomieszczeniach, a nawet budynkach. Doskonale sprawdzają się w sypialni. Idealnie współgrają z holem czy salonem. Równie dobrym rozwiązaniem będą w restauracji, hotelu czy innym budynku użyteczności publicznej. Pamiętaj jedynie, że możesz wykorzystać je wyłącznie wewnątrz obiektów. Tylko tam panele będą chronione przed nadmierną wilgocią czy też innymi szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.

Panele ścienne tapicerowane Mollis to produkty dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Wszystkie one jednak służą do tego samego: do oryginalnego wykończenia ściany. Jak stworzoną powierzchnię możesz wykorzystać np. jako oparcie siedziska w holu.

Panele ścienne tapicerowane Mollis – wyjątkowa trwałość i miękkość

Seria Mollis do wykańczania ścian to zestaw wyjątkowych produktów. Przede wszystkim jednak to ogromny wybór dostępnych elementów. W jej ramach znajdziesz bardzo dużo dostępnych kształtów zagłówków. Oprócz tego możesz skorzystać z szerokiego wyboru rozmiarów, a także kolorów. Tym samym możesz tworzyć niemal dowolne przestrzenie o geometrycznych kształtach. Szeroki wybór paneli zapewni Ci ich idealne dopasowanie do konkretnego miejsca. Dostępne są modele w żywej kolorystyce, która będą idealne do każdego wnętrza. Znajdziesz wśród nich wzory pasujące zarówno do pomieszczeń eleganckich, jak i np. pokoju dziecka.

Wyjątkowe wzornictwo to nie wszystko, co oferują Ci produkty w ramach tej serii. Elementy te są bardzo miękkie, dzięki zastosowaniu pianki T66. Są przy tym wyjątkowo trwałe oraz miłe w dotyku. Dlatego wykończona nimi ściana nie tylko zyskuje oryginalny charakter. Może również pełnić dodatkowe funkcje, np. zagłówka. Wszystko dzięki zarówno wypełnieniu, jak i tkaninie, którą obite zostały panele ścienne.

Wyciszenie i ochrona ściany to nie jedyne zalety paneli tapicerowanych

Tapicerowane panele ścienne to nie tylko sposób na oryginalne wykończenie powierzchni ściany wewnątrz budynku. Produkty te mają także inne zastosowania. Jednym z nich jest wyciszenie ściany. Dźwiękochłonność sprawdzi się szczególnie w przypadku sypialni. Dlatego, jeśli zależy Ci na większym komforcie zasypiania i lepszym śnie, postaw na te produkty. Z nimi stworzysz strefę wypoczynku, w której żadne hałasy z zewnątrz nie będą Ci przeszkadzały.

Panele to również dobry sposób na zabezpieczenie ściany. Obawiasz się o jej trwałość lub wiesz, że będzie narażona na otarcia czy też inne uszkodzenia mechaniczne? Zadbaj zatem o odpowiednią ochronę dla powierzchni. Trudno o równie skuteczny materiał wykończeniowy, co tapicerowane panele ścienne. Składają się z kilku warstw różnych tworzyw, dzięki czemu stanowią idealną barierę. Twoje ściany będą bezpieczne, a samym panelom niejedno uderzenie z pewnością nie zaszkodzi.