Produkty

Produkty z serii Owsley

Grille gazowe Owsley – zapewniają wygodne i proste grillowanie potraw

Gdy pogoda na zewnątrz staje się coraz cieplejsza, zainteresuj się ofertą produktów z kategorii grilli gazowych. W jej ramach znajdziesz duży wybór dostępnych urządzeń, które zachwycają funkcjonalnością, a także prostotą użytkowania. Nie musisz być mistrzem ognia, aby stać się najlepszym kucharzem we własnym ogrodzie lub na działce. Pomoże Ci w tym seria Owsley.

Grilli gazowych możesz użyć zarówno w ogrodzie, jak i na działce. Ich przechowywanie nie jest trudne. Podobnie jak przenoszenie z miejsca na miejsce. Dzięki temu produkty te możesz ustawić w dowolnym miejscu, w którym chcesz grillować.

Do tych produktów nie potrzebujesz drewna czy węgla drzewnego. Wystarczy pełna butla z gazem, dzięki której grillowanie będzie szybsze, dużo łatwiejsze, a przy tym zapewni wyjątkowy smak przygotowywanym potrawom.

Oprócz różnych rozmiarów urządzeń dostępne są także pokrowce na nie, które ułatwiają przechowywanie. Pozwalają także na zabezpieczenie grilla przed deszczem czy wiatrem.

Łatwe grillowanie i sprzątanie po nim

Grille gazowe Owsley są produktami bardzo trwałymi, a przy tym wygodnymi w stosowaniu. Zapewniają to przede wszystkim kółka, które ułatwiają ich przenoszenie w każde wybrane przez Ciebie miejsce.

Produkty te z łatwością także utrzymasz w czystości. Emaliowana powłoka zapobiega przywieraniu nawet przypalonego tłuszczu. Pozwala to na szybkie i dokładne wyczyszczenie grilla. W ten sposób błyskawicznie przygotujesz go do kolejnej serii grillowania na zewnątrz.

Produkty z tej serii zostały wyposażone w metalowe osłony. Zapewniają one równomierną temperaturę w całym grillu. Nie musisz już specjalnie układać jedzenia. Wystarczy, że zamkniesz pokrywę, a wszystkie produkty spożywcze równomiernie się przygotują.

Nie musisz pamiętać o węglu drzewnym, jeśli wybierzesz grille gazowe Owsley

Seria Owsley do grillowania jest idealnym wyborem dla wszystkich niecierpliwych osób. Nie lubisz czekać aż węgiel drzewny się rozpali lub zacznie żarzyć? W takim razie idealnym wyborem dla Ciebie będzie właśnie model gazowy. Unikniesz czasochłonnego przygotowywania grilla. Modele z tej serii wystarczy uruchomić, aby móc z nich korzystać. W ten sposób oszczędzić czas. To idealny wybór szczególnie dla niecierpliwych osób.

Grillowanie na modelach tradycyjnych wymaga pewnych umiejętności. Przede wszystkim musisz równomiernie rozłożyć podpałkę, aby każdy kawałek jedzenia był poddany obróbce cieplnej. W grillach z tej serii wystarczy rozłożyć kawałki mięsa czy warzywa na ruszcie, a potem zamknąć pokrywę. Masz gwarancję, że każdy kęs jedzenia będzie odpowiednio przygotowany.

Przechowywanie grilla również nie sprawi Ci trudności. Chcesz zostawić go na tarasie, ale też zabezpieczyć przed deszczem? Wykorzystaj do tego pokrowiec, który znajdziesz w ramach tej serii. Jeśli natomiast jest już po sezonie, bez trudu przetransportujesz urządzenie do szopy na narzędzia, garażu czy innego wybranego przez Ciebie miejsca, w którym przechowasz go do następnego sezonu.