Produkty

Produkty z serii Płytki ścienne & boazeria

Farby do renowacji Płytki ścienne & boazeria – szybki sposób na piękne powierzchnie

Powierzchnie z czasem ulegają zużyciu i nie wyglądają już tak dobrze, jak kiedyś. Aby je odnowić i przywrócić dawny urok, zastosuj jeden z produktów z kategorii emalii do renowacji. Dzięki nim szybko i bez zbędnego trudu odnowisz elementy wyposażenia Twoich pomieszczeń, a cała aranżacja odzyska estetyczny wygląd.

Seria Płytki ścienne & boazeria farb do renowacji to grupa specjalistycznych produktów do przeprowadzania prac konserwatorskich. Dzięki nim odnowisz powierzchnie wyłożone płytkami podłogowymi i ściennymi oraz elementy ceramiki łazienkowej. Preparat tworzy ochronną powłokę, która przeciwdziała osadzaniu się zanieczyszczeń. Tym samym ułatwia utrzymanie malowanego elementu w higienicznej czystości, co jest szczególnie ważne w łazience i toalecie. Z pomocą preparatów z tej serii możesz zabezpieczyć także powierzchnie drewniane.

 

Farby do renowacji Płytki ścienne & boazeria – wysoka jakość i mnogość odcieni

Kiedy odnawiasz elementy wystroju swojego wnętrza, zależy Ci na tym, by wszystko było do siebie idealnie dopasowane kolorystycznie. Farby do renowacji Płytki ścienne & boazeria występują w całej feerii barw. Z pewnością znajdziesz odcień idealnie odpowiadający Twoim wymaganiom. Możesz też wybierać stopień połysku – od wykończenia metalicznego aż po całkowicie matowe. Ponadto dla Twojej wygody w sklepie Castorama możesz nabyć także testery poszczególnych odcieni. Dzięki temu upewnisz się co do właściwości farby bez konieczności kupowania pełnowymiarowego opakowania.

O wysokiej jakości produktu świadczy przede wszystkim jego duża wytrzymałość. Pomalowana farbami z tej serii powierzchnia na wiele lat zachowuje atrakcyjny wygląd i jest łatwa w pielęgnacji. Preparat pokrywa ją bowiem plamoodporną powłoką, z której łatwo usuniesz wszelkie zanieczyszczenia. Co więcej, z biegiem czasu kolor nie blaknie ani nie ulega żółknięciu. Dzięki temu masz pewność, że dana powierzchnia zachowa barwę wybraną przez Ciebie podczas zakupu. Pamiętaj, by po malowaniu elementów szczególnie dbać o nie przez około 10 dni. Zyskasz w ten sposób pewność, że nastąpiło całkowite utwardzenie preparatu.

 

Łatwe w samodzielnym nakładaniu

Chcesz małym kosztem odnowić płytki lub boazerię? Zrób to samodzielnie! Seria Płytki ścienne & boazeria do renowacji  oferuje Ci produkty, których atutem jest łatwość aplikacji. Nie wymagają one stosowania podkładu – wystarczy, że starannie oczyścisz daną powierzchnię. Preparaty charakteryzują się dużą przyczepnością – nawet niedoświadczona osoba jest w stanie uzyskać satysfakcjonujący efekt. Konsystencja pomaga w równomiernym nałożeniu farby bez prześwitów i zacieków. Preparaty mogą być rozcieńczane wodą. Cechują się dużą wydajnością – jedna puszka 0,75l wystarczy na pomalowanie 9 m2 powierzchni. Nadają się do nakładania zarówno pędzlem, jak i wałkiem, w zależności od Twoich potrzeb i preferencji. Wysychają w ciągu 12 h. Dla najlepszego efektu stosuj dwie warstwy. W bogatym asortymencie sklepu Castorama odnajdziesz pędzle, wałki i wszelkie akcesoria niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia prac renowacyjnych.