Produkty z serii Płytki Ścienne

Emalie Płytki Ścienne zamiast generalnego remontu

Twoje płytki ścienne wyglądają nieciekawie, ale chcesz uniknąć generalnego remontu? Skorzystaj zatem z produktów z kategorii emalii. Dostępne wśród nich rozwiązania z pewnością zdołają Cię zaskoczyć. Szczególnie zaś seria Płytki Ścienne.

Emalii możesz używać nie tylko do drewna lub metalu. Prezentowana seria jest przeznaczona do renowacji płytek. Produktem możesz z powodzeniem malować różnego rodzaju płytki ceramiczne w łazience i w kuchni. Pomalowana powierzchnia jest odporna na działanie dużej wilgoci oraz na domowe środki czyszczące. Wszystko to sprawia, że idealnie nadaje się do odświeżania płytek ściennych w najbardziej wymagających pomieszczeniach w Twoim domu.

W ramach serii znajdziesz opakowania o różnej pojemności. Co jednak ważne, masz do wyboru kilka wariantów kolorystycznych. Wszystkie one zapewniają dobre krycie, wysokiej jakości odświeżenie powierzchni, a także ponadprzeciętną trwałość. Pozwolą Ci zupełnie odmienić wnętrze tanim kosztem i bez konieczności skuwania płytek.

Emalie Płytki ścienne zachwycą Cię wysoką jakością

Seria Płytki Ścienne do renowacji idealnie nadaje się do odnawiania płytek w kuchni lub w łazience. To nie tylko bardzo estetyczne produkty dostępne w wyjątkowych kolorach. To przede wszystkim emalie 2 w 1. Oznacza to, że do ich użycia nie potrzebujesz podkładu. I bez niego doskonale kryją oraz bardzo dobrze trzymają się powierzchni płytek. Skutecznie zatem odnowią nawet najstarsze ściany w kuchni lub w łazience.

Prezentowana seria zapewnia Ci duży wybór dostępnych produktów. Możesz wybrać pojemność opakowania spośród kilku wariantów. Również paleta kolorystyczna tych emalii umożliwia idealne dopasowanie ich do Twoich preferencji. Zdołasz wykończyć nimi różne pomieszczenia i nadać im odświeżony wygląd.

Prezentowane produkty zapewniają również wodoszczelną ochronę. Technologia aquaresist sprawia, że nie nasiąkają wodą. Tym samym powłoka nie będzie się łuszczyła. Odporność emalii dotyczy również domowych środków czystości. Pomalowaną powierzchnię możesz myć bez ryzyka jej uszkodzenia.

Szybki i tani remont powierzchni wykończonej płytkami

Emalie Płytki Ścienne są idealnym produktem przede wszystkim dla osób, które chcą uniknąć generalnego remontu. Skuwanie starych płytek, a następnie ponowne wykańczanie ściany jest nie tylko czasochłonne. To również kosztowny sposób na przeprowadzenie remontu. Możesz jednak tanim kosztem odnowić nawet najstarsze płytki i nadać im nowy, świeży wygląd. Stworzysz na nich trwałą powłokę, która skutecznie zabezpieczy przed wodą. Sam remont przeprowadzisz dużo szybciej i bez dodatkowego przygotowania powierzchni. Produkty z tej serii nie wymagają bowiem podkładu.

W jaki sposób zachować jasne i czyste kolory odświeżonych powierzchni? Z tymi produktami to nic trudnego. Po wyschnięciu powłoka staje się odporna na domowe środki czystości. Dzięki temu znacznie łatwiej usuniesz z niej nawet trudne zabrudzenia. Twoje ściany będą prezentowały się czysto i estetycznie w każdych warunkach.