Produkty

Produkty z serii Podłogi & Schody

Farby renowacyjne Podłogi & Schody – Twój sojusznik w walce o piękne powierzchnie

Twoje schody i podłogi nie wyglądają już tak atrakcyjnie, jak kiedyś? Przywróć im dawną świetność! Uda Ci się to z produktami z kategorii emalii do renowacji. Dzięki nim możesz przy odrobinie wysiłku i małym kosztem odnowić swoje powierzchnie.

Farby renowacyjne Podłogi & Schody to preparaty o specjalistycznej formule, które pozwolą Ci w mig zmienić kolor podłóg, schodów, a także innych powierzchni w miejscach narażonych na wzmożony ruch. Wysoka jakość sprawia, że powłoka po wyschnięciu staje się odporna na zarysowania, ścieranie i działanie innych szkodliwych czynników. Produkty z tej serii sprawdzą się nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale też w budynkach użyteczności publicznej. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie do tej pory intensywne użytkowanie podłogi szybko ją niszczyło.

 

Farby renowacyjne Podłogi & Schody – wybierz kolor dla siebie

Seria farb renowacyjnych zawiera prawdziwe bogactwo kolorów i odcieni. Mnogość dostępnych barw sprawia, że z pewnością odnajdziesz tę najlepiej pasującą do swoich wnętrz. Możesz wybierać nie tylko z szerokiej gamy kolorów, ale też sposobów wykończenia. Błyszczący, satynowy, metaliczny, matowy – sam zdecyduj, który z nich sprawdzi się na wybranej powierzchni.

Co więcej – nie musisz kupować kota w worku i od razu decydować się na zakup pełnowymiarowego opakowania. Dzięki testerom możesz sprawdzić, jak dany odcień prezentuje się w rzeczywistości, bez potrzeby nabywania całej puszki.

Powłoka powstała po zaschnięciu farby z serii Podłogi &Schody do renowacji powierzchni charakteryzuje się odpornością na plamy, dzięki czemu na długo zachowa atrakcyjny wygląd. Łatwo utrzymasz powierzchnię w czystości z pomocą wilgotnej ściereczki i łatwo dostępnych detergentów. Ich barwa nie zmieni się z biegiem lat – preparat nie ulega żółknięciu, a jego kolor nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych.

 

Preparaty łatwe w użyciu

Seria Podłogi &Schody farb renowacyjnych to świetny wybór nie tylko wtedy, gdy powierzchnie te wyglądają już nieestetycznie. Preparaty te znakomicie sprawdzą się, kiedy po przeprowadzonym remoncie niektóre elementy wnętrza nie przystają kolorystycznie do nowego wystroju. Zamiast przeprowadzać pracochłonną i kosztowną wymianę możesz je po prostu pomalować. Dzięki temu zyskujesz zarówno czas, jak i pieniądze.

Dodatkową oszczędność może przynieść Ci fakt, że prace możesz wykonać samodzielnie. Farby renowacyjne z tej serii nie sprawiają trudności podczas aplikacji. Nie wymagają stosowania podkładu, a jedynie dokładnego oczyszczenia malowanej powierzchni. Starannie przygotowana formuła ułatwia nakładanie. W razie potrzeby łatwo rozcieńczyć preparat z pomocą wody. Farby nadają się do malowania zarówno wałkiem, jak i pędzlem. Wszystkie akcesoria znajdziesz w bogatym asortymencie sklepów Castorama. Dzięki dobremu napigmentowaniu już po nałożeniu pierwszej warstwy zobaczysz głębię koloru. Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się stosowanie dwóch warstw. Farby renowacyjne Podłogi&Schody cechują się ponadto dużą wydajnością – jedna puszka wystarcza na pomalowanie 8 m2 powierzchni.