Produkty

Produkty z serii Saris

Grzejniki elektryczne Saris – estetyczne grzejniki do każdego wnętrza

Jesienią i zimą temperatura w domu również spada. Aby zapewnić sobie ciepło w domu, skorzystaj z oferty produktów z kategorii grzejników i akcesoriów. Obejmuje ona szeroki wybór elementów, które wchodzą w skład układu grzewczego. Wśród nich znajdziesz zarówno akcesoria potrzebne do budowy centralnego ogrzewania, jak i inne produkty. Dodatkowe grzejniki sprawdzą się w przypadku ewentualnych awarii, a także chęci dogrzania wnętrza. To zapewni Ci seria Saris.

Grzejników elektrycznych możesz użyć w każdym budynku. Nadają się do wnętrz prywatnych i budynków użyteczności publicznej. Mogą być częścią istniejącego systemu centralnego ogrzewania lub występować jako jedyny system grzewczy dostępny w obiekcie.

W ramach tej serii znajdziesz modele działające po podłączeniu do prądu. Grzejniki dostępne są w różnych kolorach, a także rozmiarach. Dzięki temu wkomponowanie ich we wnętrze nie sprawi Ci trudności. Skorzystaj z tych produktów, aby w elegancki sposób wykończyć pomieszczenie, a równocześnie je ogrzać. Dopasuj także produkt do powierzchni danego wnętrza.

Czy ogrzewanie może być eleganckie?

Grzejniki elektryczne Saris wyróżniają się eleganckim wyglądem. Czarna i biała kolorystyka doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Ciemnych kolorów staraj się jednak używać w nowoczesnych aranżacjach. Co bardzo ważne, grzejniki te mają gładką powierzchnię. Zapewnia ona elegancki wygląd, a przy tym ułatwia utrzymanie ich w czystości. Duży wybór dostępnych rozmiarów natomiast sprawi, że będziesz mógł dopasować produkt do ilości wolnego miejsca w danym pomieszczeniu.

Sterowanie tymi produktami jest bardzo proste. Każdy grzejnik został wyposażony w elektroniczny termostat z wyświetlaczem LCD. Jest on bardzo czytelny, a przy tym znacznie ułatwia sterowanie grzejnikiem. Dodatkowo nie zaburza estetycznego wyglądu tych produktów, ale podkreśla ich nowoczesny charakter.

Ogromną zaletą grzejników z tej serii jest możliwość ich zaprogramowania. Możesz z góry zaplanować ogrzewanie na siedem dni do przodu. Dzięki temu nie będziesz musiał stale ręcznie ustawiać pożądanej temperatury. Zaprogramowanie grzejnika nie jest przy tym trudne.

Grzejniki elektryczne Saris – niezależne grzanie w każdym miejscu

Nie jesteś w stanie poprowadzić systemu centralnego ogrzewania w budynku? Powodów może być wiele. Czasami jest to niemożliwe ze względów konstrukcyjnych, kiedy indziej estetycznych. Niezależnie od powodów, będziesz w stanie dogrzać każde wnętrze. Umożliwi Ci to seria Saris do ogrzewania budynków. Produkty z tej serii wymagają prostego montażu oraz podłączenia do sieci elektrycznej. Zapomnij o kuciu ścian. Wystarczy odpowiedni przewód, aby cieszyć się ciepłem w każdym miejscu.

Produkty te zostały wyposażone w programator. Dzięki niemu z góry zaplanujesz temperaturę na cały tydzień. To oznacza, że zdołasz ustawić niższą temperaturę na czas, gdy jesteś w pracy. Równocześnie będziesz mógł odpowiednio wcześniej zaplanować mocniejsze ogrzanie pomieszczenia. Po pracy będzie zatem czekało na Ciebie ciepłe i przyjemne wnętrze domu.