Produkty

Produkty z serii Ściany i sufity

  1. Poprzednia
  2. 1
  3. 3

Farby wewnętrzne Ściany i sufity – nadaj kolor swojemu wnętrzu!

Znudziły Ci się zwykłe, białe ściany? A może wręcz przeciwnie – chcesz wrócić do klasycznej bieli? Wybierz produkt z naszej oferty farb wewnętrznych i ciesz się pięknymi, funkcjonalnymi powierzchniami! Niezależnie od barwy, jaką wybierzesz, z pewnością farby wewnętrzne Ściany i sufity pozwolą Ci odświeżyć pomieszczenie i nadać nowy charakter znanym wnętrzom.

Seria Ściany i sufity do malowania wnętrz to wysokiej jakości produkty, dzięki którym szybko i skutecznie zmienisz kolor wybranych powierzchni. Wystarczy nałożenie dwóch warstw, aby uzyskać głęboki odcień i doskonałe krycie. Przez długi czas dają Ci się cieszyć żywymi barwami, niezmienionymi przez promieniowanie UV i działanie innych czynników. Farby z tej serii cechują się dużą odpornością na płowienie i żółknięcie, a także nie przebarwiają się podczas zmywania. Dzięki temu możesz utrzymać swoje ściany w czystości bez obaw o pogorszenie ich wyglądu.

 

Bogata gama barw i odcieni

Szukasz intensywnego fioletu albo błękitu na ścianę w przedpokoju? A może stonowanego beżu lub szarości do salonu? Farby wewnętrzne Ściany i sufity to bogactwo odcieni! Szeroka paleta barw do wyboru sprawia, że znajdziesz kolor, który będzie spełniał Twoje wymagania. Z łatwością dopasujesz go do rozmiaru pomieszczenia i stopnia jego nasłonecznienia, ale też po prostu do swojego gustu i upodobań.

Jeżeli nie jesteś pewien, jaki odcień będzie najbardziej pasował do danej przestrzeni, nie musisz kupować od razu kilku litrów farby. Sięgnij po wygodne testery. Pozwolą Ci one nie tylko dobrać kolor, ale również przekonać się o zaletach pełnowymiarowego produktu. Wielkość opakowania także możesz dopasować do swoich potrzeb – do wyboru masz dwa warianty: 2,5 i 5 l. Pojemniki dobrze zabezpieczają produkt przed wyschnięciem i szkodliwymi czynnikami. Jeżeli nie wykorzystasz preparatu w całości, resztę możesz przechować w suchym miejscu.

 

Farby wewnętrzne Ściany i Sufity – szybki remont

Masz już dość obecnego wyglądu powierzchni ścian? Nie musisz przykrywać ich tapetą! Seria Ściany i Sufity farb wewnętrznych to świetnie rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na estetycznym efekcie końcowym. Wygodna do nakładania konsystencja i świetne właściwości kryjące sprawiają, że pomalowane powierzchnie są pozbawione prześwitów i zacieków. Dzięki dobrej wydajności jeden litr farby wystarczy Ci na pomalowanie 14 m2 powierzchni. Preparat szybko wysycha – drugą warstwę możesz nakładać nawet już po dwóch godzinach. Matowe wykończenie wygląda klasycznie i elegancko.

Liczysz na obniżenie kosztów odświeżenia pomieszczenia? Nie chcesz angażować w prace remontowe profesjonalnej ekipy? Malowanie możesz przeprowadzić samodzielnie! Nie przejmuj się, jeżeli jeszcze nigdy tego nie robiłeś. Preparaty z tej serii mają przyjazną formułę, dzięki której aplikacja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Zrobisz to estetycznie i równomiernie z pomocą standardowych pędzli lub wałków, które potem łatwo wyczyścisz pod wodą. Wszelkie niezbędne akcesoria znajdziesz w ofercie supermarketu Castorama.