Produkty

Produkty z serii Solna

Grzejniki łazienkowe Solna – niezbędny element systemu CO w Twoim domu

Ogrzewanie łazienki ma ogromne znaczenie z kilku powodów. Ogranicza powstawanie pleśni, redukuje wpływ wilgoci, ułatwia wysychanie ręczników. Skorzystaj zatem z produktów z kategorii grzejników łazienkowych, aby prysznic czy kąpiel w łazience były zawsze komfortowe. Niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz.

Grzejniki łazienkowe Solna to nowoczesne spojrzenie na ogrzewanie tego pomieszczenia. Produkty te są bardzo skutecznym i niezbędnym elementem systemu CO. Możesz wykorzystać je nie tylko do ogrzewania pomieszczenia. Sprawdzą się także jako wieszaki np. na ręczniki. Przede wszystkim jednak grzejniki te zapewnią Ci komfort cieplny wewnątrz łazienki.

Produkty z tej serii to różne dostępne rozmiary grzejników. Dzięki temu będziesz mógł dopasować je do rozmiarów oraz układu w swojej łazience. Dzięki estetycznemu wyglądowi tych produktów będą bardzo funkcjonalnym dodatkiem do pomieszczenia.

Grzejniki łazienkowe Solna – nowoczesne spojrzenie na ogrzewanie łazienki

Seria Solna do ogrzewania łazienki to produkty, które różnią się od klasycznych grzejników. Poszczególne modele wyróżniają się przede wszystkim nowatorską konstrukcją. Większa ilość paneli grzewczych zapewnia znacznie lepsze efekty cieplne. Wpływa to również na większą funkcjonalność samych grzejników. Wyjątkowa konstrukcja tych produktów pozwala na ich wielorakie zastosowanie. Bez wątpienia także ma znaczenie z punktu widzenia estetyki. Grzejniki prezentują się znacznie lepiej niż ich starsze odpowiedniki.

To nie jedyne powody, dla których warto, aby w Twoim domu znalazła się seria Solna. Grzejników łazienkowych nie będziesz musiał odpowietrzać z wykorzystaniem skomplikowanych hydraulicznych przyrządów. Produkty te oferowane są jako kompletny zestaw. Ten natomiast obejmuje również odpowietrzniki. Dzięki temu modele te pozwalają w pełni wykorzystać moc grzewczą Twojego systemu CO: bez strat energii i bez nadmiernego generowania kosztów.

Ciepła łazienka i suche ręczniki? To i znacznie więcej zapewni Ci odpowiedni grzejnik

Seria Solna do ogrzewania łazienki to bardzo duży wybór grzejników o innowacyjnej konstrukcji. Ta nowoczesna budowa zapewnia znacznie bardziej efektywne ogrzewanie łazienki. To natomiast przyniesie Ci niejedną korzyść. Przede wszystkim zapewnisz sobie kąpiele i prysznice w ciepłym wnętrzu. Dzięki temu unikniesz przeziębienia.

Lepsze efekty grzewcze zapewnią również mniejsze rachunki. Większa ilość paneli grzewczych umożliwia szybsze podwyższenie temperatury w łazience. Wykona to również przy mniejszym zużyciu ciepła z CO. Dzięki temu sezon grzewczy zakończysz z pełniejszym portfelem niż gdybyś korzystał z innych modeli grzejników. Również możliwość samodzielnego, szybkiego odpowietrzenia grzejnika wpłynie na wysokość Twoich rachunków. Produkt grzejący na całej swojej powierzchni w lepszy sposób korzysta z pobieranego ciepła niż grzejnik zapowietrzony.

Specyficzna budowa tych grzejników umożliwi Ci także wygodne i szybkie suszenie ręczników. Nie będziesz tym samym musiał wycierać się nadal mokrym lub wilgotnym ręcznikiem. Wystarczy, że zawiesisz go na panelu grzejnika.