Produkty

Produkty z serii Stevia

  1. Poprzednia
  2. 1

Poznaj fronty Stevia – trwałe i estetyczne elementy do kuchni

Alternatywnym rozwiązaniem dla gotowej zabudowy w nietypowej kuchni mogą być fronty Stevia. Produkty te zostały wykonane z trwałych materiałów i są dopasowane do korpusów oferowanych w ramach tej samej serii. Stworzone w kolekcji Stevia fronty wyróżniają się świetną jakością oraz atrakcyjnym wykończeniem, w sam raz do nowoczesnych kuchni.

 

Wszystkie fronty Stevia dostępne są w zestawach odpowiadających jednej sztuce korpusu. Zazwyczaj oferowane w ramach serii Stevia fronty nie zawierają dodatkowych elementów, na przykład kompatybilnych uchwytów – oprócz tych zintegrowanych – czy zawiasów. Są one dostępne w osobnych zestawach.

Gdzie najlepiej używać frontów Stevia?

Fronty Stevia do kuchni z uwagi na ich charakter warto stosować w kuchni zaplanowanej w systemie modułowym. Pod względem rozmiarów dopasowane są one do korpusów z tej samej kolekcji, co umożliwia Ci łatwe tworzenie spójnej aranżacji wnętrza. Co więcej, fronty Stevia do kuchni to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie rozmiary pomieszczenia czy jego plan nie pozwalają na instalację gotowych zestawów. W takiej sytuacji możesz dobrać fronty i korpusy zgodnie z własnymi potrzebami i parametrami pomieszczenia.

 

W kolekcji znajdziesz fronty Stevia do szuflad i szafek – nie tylko klasycznych szafek wiszących, stojących czy słupków. Tak duże zróżnicowanie sprawia, że są to produkty przydatne w praktycznie każdej kuchni. Fronty Stevia do szuflad i szafek, z uwagi na swoją charakterystykę, będą pasowały do konkretnych korpusów. Nie musisz jednak kupować osobnego frontu do każdej szuflady w zestawie – są one dostępne w kompletach.

Zobacz, co wyróżnia fronty Stevia

Jak w przypadku większości mebli kuchennych, istnieje cecha ważniejsza niż inne, która wyróżnia fronty Stevia – trwałość. Wynika ona przede wszystkim z przemyślanej konstrukcji całego produktu. Podstawą jest płyta MDF. Jest to materiał o wysokiej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Właśnie z tego powodu nadaje się do montażu w pomieszczeniach kuchennych, gdzie meble narażone są na działanie niekorzystnych czynników, takich jak wilgoć czy wysoka temperatura. Co więcej, oferowana przez fronty Stevia trwałość zawdzięczana jest również powłoce PET. To ona powoduje, że front jest odporny na zmywanie z wykorzystaniem łagodnych detergentów.

 

Wśród wielu cech, które wyróżniają fronty Stevia, estetyka wykonania na pewno stoi na jednej z pierwszych pozycji. Produkty z tej kolekcji zostały wykonane z materiałów doskonałej jakości, które wpływają nie tylko na wspominaną wcześniej trwałość, ale również na wygląd produktu. Fronty zostały wykończone z połyskiem, dzięki czemu prezentują się elegancko i przyciągają spojrzenia. Dzięki wyborowi dwóch podstawowych linii kolorystycznych, czyli bieli i szarości, cechująca fronty Stevia estetyka wykonania jest widoczna w każdej aranżacji kuchennej. To produkty, które świetnie pasują do wnętrz nowoczesnych, czystych, schludnie urządzonych, bez niepotrzebnych przedmiotów ułożonych na widoku.