Produkty

Produkty z serii Vaggfarg Colour

  1. Poprzednia
  2. 1
  3. 3

Farby kolorowe Vaggfarg Colour, które odmienią Twoje wnętrze

W ofercie farb kolorowych w sieci sklepów Castorama znajdziesz atrakcyjne odcienie, które zastosujesz do swojego wnętrza jako idealne wykończenie prac remontowo-budowlanych. Produkty z kategorii farb kolorowych wykorzystasz zarówno do przedpokoju, salonu, jadalni, jak i pokoju dziecka. To na tyle funkcjonalne produkty, że wystarczy jedna wizyta w sklepie, aby zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebujesz. Możesz wybrać zarówno klasyczne farby, jak i bardziej awangardowe.

Chcesz połączyć kilka kolorów w jednym pomieszczeniu? Nie ma problemu, seria Vaggfarg Colour farb kolorowych znacznie Ci to ułatwi. Znajdziesz tutaj produkty, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także mają wysokie właściwości aplikacyjne i wytrzymałościowe.

Dlaczego warto wybrać farby kolorowe Vaggfarg Colour?

Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowych odcieni, które są jednocześnie trwałe i odporne na zmywanie, seria Vaggfarg Colour do malowania jest stworzona dla Ciebie. Wybór kolorystyki jest bardzo szeroki, dlatego dopasujesz do swojego wnętrza zarówno zimne, jak i ciepłe odcienie. Farby kolorowe Vaggfarg Colour charakteryzują się niezwykłą odpornością na zmywanie.

Co więcej, ich aplikacja jest bardzo prosta i szybka. Możesz wykorzystać do tego pędzel lub wałek. Jeśli chcesz działać szybciej i sprawniej, skorzystaj z aplikacji farby urządzeniem natryskowym. Farba może być stosowana także w pomieszczeniach, w których często przebywają alergicy. Seria jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne, co przekłada się na pewność, że jest bezpieczna.

Odmień wygląd swojego mieszkania

Lubisz styl minimalistyczny lub skandynawski? Znajdziesz tutaj odcienie, które wykorzystasz właśnie w takich pomieszczeniach. Spodoba Ci się taki odcień, jak misty grey, vanilla mousse czy swan. Możesz je nałożyć na ścianę w salonie lub w sypialni, tworząc ciepły i jasny efekt. Jeśli lubisz ciemniejsze odcienie, które będą stanowiły kontrast w pomieszczeniu, możesz wybrać jeden lub kilka kolorów spośród wielu odcieni bordo, fioletu, turkusu czy ciemniejszych szarości.

Niezależnie od tego, jakie pomieszczenie remontujesz, wykorzystasz farbę na każdej ścianie. Doskonale dopasujesz odcienie do nowoczesnego i tradycyjnego wnętrza – także w biurze czy pomieszczeniu gospodarczym.

Nie martw się o zabrudzenia

Farby, które znajdziesz w tej serii, są wyjątkowo odporne na ścieranie, a także trwałe po aplikacji. Dzięki temu pomalujesz nimi ściany i stworzysz powłokę łatwą w pielęgnacji. W praktyce oznacza to, że wystarczy mokra ściereczka lub gąbka, dzięki której usuniesz wszelkie zabrudzenia. Właśnie dlatego ta seria jest doskonałym rozwiązaniem do takich pomieszczeń jak pokój dziecka. Wnętrze może być narażone na niespodziewane plamy lub zanieczyszczenia.

Co więcej, właściwości farb są na tyle odpowiednie, że Twoje ściany nie będą żółkły z upływem czasu, a w przypadku zabrudzeń - z łatwością się ich pozbędziesz. Nie musisz pamiętać o regularnym odświeżaniu koloru ścian.