Produkty

Produkty z serii Vaggfarg Elite

Farby wewnętrzne Vaggfarg Elite – wnętrza pełne kolorów

Każde wnętrze wymaga odpowiedniego wykończenia. Na szczęście możesz w tym celu użyć produktów z kategorii farb wewnętrznych. Duży wybór tych produktów umożliwia dopasowanie farby nie tylko do zaplanowanej aranżacji, ale również do warunków panujących w danym wnętrzu. Jeśli natomiast zależy Ci na trwałym kolorze, dobrym wyborem będzie seria Vaggfarg Elite.

Farby wewnętrzne z tej serii to ogromny wybór dostępnych kolorów. Szeroka paleta barw pozwoli na wybór odpowiedniego koloru zarówno do wnętrz jasnych, jak i tych bardziej stonowanych lub minimalistycznych. Używanie tych produktów pozwoli na odmianę każdego wnętrza. Możesz pomalować nimi ściany oraz sufity w sypialni, salonie, przedpokoju lub pokoju dziecka. Doskonale sprawdzą się także do przestrzeni biurowych.

Jeśli szukasz farb idealnych do wnętrz urządzonych w skandynawskim stylu, właśnie je znalazłeś. Dostępna paleta barw idealnie nadaje się szczególnie do wykańczania pomieszczeń w zgodnie z najnowszymi trendami.

Farby wewnętrzne Vaggfarg Elite – jakość, która robi wrażenie

Seria Vaggfarg Elite do malowania ścian to przede wszystkim bardzo duży wybór dostępnych kolorów. Z szerokiej palety barw możesz z łatwością dopasować idealny odcień: od pastelowych, poprzez chłodne, aż po intensywne ciemne kolory.

Wszystkie produkty z omawianej serii to farby antyrefleksyjne. Nie odbijają światła, co znacznie poprawia komfort podczas przebywania w pokoju w słoneczny dzień. Zapewnia to również lepszy odbiór koloru i nie powoduje jego zmiany nawet w czasie, gdy na pomalowaną powierzchnię padają promienie słońca.

Produkty te zapewniają trwałe kolory. Wysoka jakość krycia oraz ogromna trwałość gwarantuje idealne wykończenie na długi czas. Pozwala to również na przemalowanie już wcześniej wykończonych ścian. Z łatwością pokryjesz stary kolor. Nie musisz także obawiać się zabrudzeń. Farby są plamoodporne. Dzięki temu powierzchnie zawsze prezentują się estetycznie.

Wykończenie, które pozostanie trwałe przez długi czas

Farby wewnętrzne Vaggfarg Elite pozwolą Ci na wykończenie budynku w stanie deweloperskim lub odmalowanie starych ścian. W każdej sytuacji charakteryzują się wysoką jakością krycia. To oznacza, że zakryjesz bez problemu stary kolor. Unikniesz również prześwitów w przypadku nowych ścian o zwiększonej chłonności.

Dobra jakość krycia zapewni Ci trwały kolor na długi czas. Powierzchnie staną się plamoodporne. Dodatkowo nie będą odbijały refleksów światła słonecznego. Znacząco zwiększy to komfort podczas korzystania z wnętrza w słoneczne dni. Co więcej, stworzysz w ten sposób wykończenie, które o każdej porze dnia będzie prezentowało się idealnie.

Ceramiczna farba jest głęboko matowa. Wykończenie w tym stylu zapewnia bardzo eleganckie aranżacje. Jest to możliwe również dzięki dostępnej palecie barw. Stonowane kolory doskonale nadają się do nowoczesnych wnętrz. Idealnie także wykończysz nimi każde pomieszczenie utrzymane w stylu skandynawskim.

Produkty z tej serii są bezpieczne w stosowaniu. Oznacza to, że będą się nadawały do każdego wnętrza, w którym przebywają ludzie.