Zobacz więcej Siatka plastikowa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Ogrodzenia z siatki

Strzałka w prawo

Siatka plastikowa

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Siatka na krety 1 x 20 m czarna

Siatka na krety 1 x 20 m czarna

79,98
/ rol.
4
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana siatka na krety jest solidnie wykonana i skutecznie chroni przed pojawianiem się zwierząt i budowaniem przez nie kopców ziemi. Siatka w kolorze czarnym jest dyskretna i nie rzuca się w oczy. Powinna zostać umieszczona na dużej powierzchni ziemi i przysypana warstwą gleby, wtedy jej skuteczność jest najlepsza. Siatka na krety nie przeszkadza wzrostowi roślin, a nawet wzmacnia posadzony trawnik. Daje możliwość kontrolowania wizualnego wyglądu ogrodu, a jednocześnie uwalnia przed koniecznością likwidowania krecich kopców.

   Cechy i zalety

    Jeśli zakładasz ogród i obawiasz się niszczenia rabat przez krety czy nie chcesz, by otoczenie szpeciły usypane przez nie kopce, to koniecznie zastosuj siatkę na krety. To skuteczny i jednocześnie bezpieczny dla zwierząt domowych sposób ochrony Twoich roślin i zieleni przed zniszczeniem. Siatkę na krety rozkłada się w początkowej fazie zakładania ogrodu na podłoże i przykrywa 5-centymetrową warstwą ziemi, wtedy jej działanie jest najlepsze. Prezentowany produkt w kolorze czarnym jest niewidoczny, a jednocześnie nie przeszkadza roślinom swobodnie rosnąć. Siatka może być również stosowana do wzmocnienia trawnika. Materiał powinno się rozkładać na bardzo dużej płaszczyźnie, wtedy skuteczność jest znacznie wyższa. W naszym asortymencie znajdziesz również siatki na krety w innych rozmiarach.

    • 50 g/m2

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    Kod produktu5905620014992