Produkty

Siekiero-młot do rozłupywania drewna Juco 2,5 kg

Kliknij aby powiększyć

Siekiero-młot do rozłupywania drewna Juco 2,5 kg

Marka: Juco

Marka: Juco

Kod: 635996

|
Siekiero-młot to narzędzie, które jest przeznaczone do wyrębu drzew w lesie lub ogrodzie. Produkt posiada część roboczą z obuchem i ostrym zakończeniem, które ułatwia rozłupywanie konarów i dzielenie ich na mniejsze części. Siekiera została wykonana z mocnych materiałów, które zapewniają sprawną pracę i długotrwałe użytkowanie.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

dł. 700 mm

Długość opakowania

5.5 cm

Wysokość opakowania

90 cm

Szerokość opakowania

23 cm

Waga brutto

3.22 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace w ogrodzie, na działce

Parametry indywidualne

Rodzaj

siekiera

Marka

Juco

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

32925

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania głowicy

stal

Materiał uchwytu

drewno
Siekiero-młot przeznaczony jest do pracy w lesie i ogrodzie. Produkt jest idealny dla osób, które szukają uniwersalnego narzędzia do rozłupywania drewna. Narzędzie idealnie sprawdza się do podcinania drzew i okrzesywania grubszych gałęzi lub konarów. Posiada ostrze na długim, dobrze wyprofilowanym trzonku, który zapewnia wygodną pracę. Szlifowany obuch umożliwia łatwe rozbijanie drewna i zapewnia trwałość przez długi czas użytkowania. Długi trzonek ułatwia uderzanie z dużą siłą. Narzędzie przydaje się na przykład podczas wyrębu lasów lub wycinania drzew. W naszej ofercie znajdziesz cała gamę narzędzi do prac porządkowych w sadzie i przygotowania drewna na opał, więc z łatwością skompletujesz zestaw potrzebny do Twojego ogrodu.
Ocena
3 komentarze
14.03.2020
Porażka, trzonek przy drugim pienku pękł (sęk w trzonku) co do głowni nie wypowiem się bo nie miałem okazji przetestować, ale faktycznie strasznie tępa trzeba, ostrzyć trzeba przed rąbaniem.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za pozostawienie swojej opinii. Przykro nam, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja i nie mógł Pan skorzystać z siekierki. Zachęcamy do kontaktu ze sklepem, w którym dokonał Pan zakupu. Dołożymy starań, aby pomóc Panu rozwiązać tę kwestię.


 

12.12.2015
JEST NAWET NIEZŁA JEJ NAJWIĘKSZYM I ZARAZEM NAJSŁABSZYM ELEMENTEM JEST TRZONEK KTÓRY JAK RAZ CHYBISZ ZACZYNA SIĘ SYPAĆ. SAM ELEMENT METALOWY JEST OKEY.
02.09.2015
w końcu kupiłem porządną siekierę. co rok miałem problemy z rabaniem drewna, bo mi trzonki odpadały, albo w ogóle się łamały, albo grot był za lekki i nieskutecznie ciął. Ta siekierka ma wsyztsko co potrzebne.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Która siekiera będzie najlepsza?

 • Ogród

  Jak prawidłowo używać siekiery

 • Ogród

  Siekiera rozłupująca – charakterystyka i zastosowanie

Ocena i komentarz dla:

Siekiero-młot do rozłupywania drewna Juco 2,5 kg