icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Słupki ogrodzeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Słupki ogrodzeniowe

Strzałka w prawo

Słupek ogrodzeniowy 4 x 6 x 200 cm ocynk

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słupek ogrodzeniowy 4 x 6 x 200 cm ocynk
Strzałka w prawo
67,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jeśli planujesz wykonanie ogrodzenia panelowego, zadbaj o wysoką jakość elementów konstrukcyjnych. Słupek ogrodzeniowy ocynk najlepiej sprawdzi się podczas realizacji tego zadania. Wykonany jest z wysokiej klasy stali, która cechuje się sporą trwałością. Słupek ma prostokątny przekrój, co znacząco poprawia jego stabilność.

    Cechy i zalety

    Budujesz ogrodzenie domu? Szukasz sposobu na zamocowanie ogrodzenia wokół placu firmowego? Może Ci się przydać słupek ogrodzeniowy 4 x 6 x 200 cm ocynk. Produkt przeznaczony jest do montażu paneli trójwymiarowych. Ma antracytowy kolor i możesz zamontować na nim panele w tym samym kolorze. Wówczas stworzysz jednolity i estetyczny płot. Słupek ogrodzeniowy ocynk jest bardzo trwały. Wykonany został z wysokiej klasy stali. Została ona cynkowana ogniowo i pomalowana proszkowo. Dzięki temu produkt jest podwójnie zabezpieczony przed korozją. Jego konstrukcja wykazuje także odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nie zniszczy się podczas standardowej eksploatacji. Panele antracytowe do wykonania ogrodzenia również znajdziesz w asortymencie Castoramy.

    • Słupy systemowe 3D
    • Zabezpieczone antykorozyjne

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    Gama3D
    KolorAntracyt
    MateriałStal
    Kod produktu5412298372113