Zobacz więcej Słupki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Słupki do balustrad

Strzałka w prawo

Słupki drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słupek stalowy prosty

Słupek stalowy prosty

34,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Słupek stalowy prosty został wykonany z wytrzymałego materiału, dzięki któremu zbudujesz stabilną konstrukcję. Produkt zastosujesz do zabezpieczenia antresoli, by uchronić domowników przed upadkiem z wysokości. Słupek z surowej stali wykorzystasz do stworzenia solidnej konstrukcji także na zewnątrz. Umożliwi Ci na przykład wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych.

   Cechy i zalety

    Słupek stalowy prosty pomoże Ci w stworzeniu solidnej balustrady. Spoi całą konstrukcję i sprawi, że będzie stabilna, a użytkowanie schodów bezpieczne. To niezwykle ważne, jeśli w Twoim domu mieszkają dzieci lub osoby starsze. Zastosowanie słupka uchroni Ciebie i całą rodzinę przed niebezpiecznym upadkiem z wysokości. Polski produkt jest wykonany z dobrej jakości stali, więc wyróżnia się odpornością na mechaniczne uszkodzenia. Po odpowiednim zabezpieczeniu wykorzystasz go także na zewnątrz. Zyskasz dzięki niemu stabilne ogrodzenie. Słupek stalowy prosty sprawdzi się w eleganckiej aranżacji przestrzeni wokół domu. Surowe tworzywo to dla Ciebie szansa na samodzielne dobranie odcienia balustrady lub ogrodzenia do Twoich potrzeb i upodobań.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Wysokość produktu960mm
    Szerokość produktu48mm
    Głębokość produktu48mm
    MateriałStal
    KolorStal surowa
    PrzeznaczenieBalustrady, bramy, ogrodzenia
    Kod produktu5901912876590