icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do wiercenia

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Akcesoria do wiercenia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Smar do wierteł i dłut Makita

Smar do wierteł i dłut Makita

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Smar do wierteł i dłut przydaje się, jeśli zależy Ci na długiej i bezpiecznej eksploatacji swojego sprzętu. Wystarczy, że co jakiś czas pokryjesz nim dłuto czy wiertło, by zmniejszyć ryzyko zniszczenia i zatarcia metalowych komponentów. Aplikację w szczeliny czy na nierówne powierzchnie ułatwia precyzyjny i wygodny aplikator.

  Cechy i zalety

  Trudno konkurować z wiertłami czy dłutami wykorzystywanymi do maszyn pneumatycznych, jeśli chodzi o siłę i precyzję, z jaką są w stanie wiercić w wybranym materiale. Jedyne, o czym trzeba pamiętać, by były naprawdę niezawodne, to odpowiednia konserwacja. Służy do tego smar taki jak ten, zwiększający naoliwienie i zabezpieczający metal przed zatarciem czy uszkodzeniem. Wygodny dozownik ułatwia precyzyjne dotarcie do szczelin czy zakamarków, dzięki czemu całe wiertło będzie równie precyzyjnie naoliwione. To preparat niezbędny zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i w domu majsterkowicza, który chce przedłużyć żywotność swojego sprzętu. Zobacz, jakie jeszcze preparaty konserwacyjne do różnych narzędzi dostępne są na stronie Castoramy i sprawdź, które z nich od ręki dostaniesz w sklepie w Twojej okolicy.

  • Wygodne dozowanie

  Specyfikacja techniczna

  MarkaMakita
  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu0088381518994