LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Płyny, oleje i smary

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Płyny, oleje i smary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Smar Motor-life 3 do łożysk 70 ml

Smar Motor-life 3 do łożysk 70 ml

17,98
/ szt.
256,86
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Smar łożyskowy to produkt, za pomocą którego zabezpieczysz łożyska toczne przed zbyt szybkim niszczeniem w wyniku ścierania, ochronisz je przed niszczącym wpływem wody oraz korozją. Smar ma uniwersalne zastosowanie i może być użyty do różnego rodzaju mechanizmów. Doskonale się nada do łożysk w aucie lub do rolek Twoich dzieci.

   Cechy i zalety

    Smar łożyskowy to produkt służący do pielęgnowania i konserwacji łożysk tocznych wykorzystywanych w różnego rodzaju maszynach i mechanizmach. Możesz z powodzeniem wykorzystać go do swojego samochodu. Świetnie również się nada do łożysk w deskorolce lub rolkach Twoich dzieci. Wyrób dostępny jest w wygodnej do aplikacji tubie z podłużną końcówką, dzięki której łatwo dotrzesz do trudno dostępnych miejsc. Smar naniesiony na łożyska tworzy na ich powierzchni trwałą powłokę, która chroni je przed szkodliwym działaniem wody i zapobiega ich korodowaniu. Wyrób usprawnia pracę mechanizmu i zabezpiecza łożyska przed ścieraniem, wydłużając w ten sposób ich czas użytkowania. W ofercie są dostępne są nie tylko smary do łożysk, ale i do innych zastosowań.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5908310530130