LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Płyny, oleje i smary

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Płyny, oleje i smary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Smar samochodowy ŁT-4S3 0,5 kg

Smar samochodowy ŁT-4S3 0,5 kg

29,98
/ szt.
59,96
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Smar samochodowy to wyrób, który doskonale się nada do pielęgnacji i konserwowania mechanizmów w Twoim samochodzie. Produkt chroni metalowe części przed korodowaniem i usprawnia pracę mechanizmu. Możesz go użyć do łożysk tocznych oraz innych średnio obciążonych węzłów tarcia. Za jego pomocą ograniczysz ścieralność elementów i wydłużysz ich czas użytkowania.

   Cechy i zalety

    Smar samochodowy to produkt wykorzystywany w branży motoryzacyjnej do pielęgnowania i usprawniania pracy różnych mechanizmów. Wyrób został wykonany z wysokiej jakości zagęszczonego oleju mineralnego z dodatkiem litu. Smar może być wykorzystany do łożysk tocznych lub do łożysk ślizgowych. Świetnie się również sprawdzi na średnio obciążonych węzłach tarcia. Naniesiony na mechanizmy produkt tworzy na ich powierzchni trwałą powłokę, która zabezpiecza przed szkodliwym wpływem wody oraz korodowaniem wydłużając w ten sposób ich czas eksploatacji. Ponadto zmniejsza tarcie oraz zapobiega ścieraniu się elementów. Doskonale się nada do Twojego auta. W ofercie znajdziesz również innego typu smary do różnorodnych zastosowań.

     Specyfikacja techniczna

     SkładProdukt na bazie oleju mineralnego zagęszczonego związkami litu
     Kod produktu5901828391521